Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Seçimi İçin Yardımlarınızı Bekliyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Selman Asma tarafından paylaşıldı.

1. Selman Asma

Selman Asma Yeni Üye

Merhabalar,
    Öncelikle çocuk yaşta, pedalı çevirince gitsin tarzı kullandığım bisikleti saymazsak ilk kez bisiklet kullanacağım. Forumdaki arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. İstanbul Beylikdüzü' de oturuyorum. Evimden yaklaşık 5km sürüş mesafesindeki bir spor salonuna haftada 4-5 gün gidip geleceğim. Yolda uzun yokuşlar da var. Bunu bisikletle yaparak, hem daha fazla spor yapmak, hem de sürekli artan minibüs fiyatlarına maruz kalmamak istiyorum. Ancak bisiklet seçimi konusunda çok cahilim. Bisiklet için Bütçem 400-500 TL 'dir. Ayrıca Aksesuarlar için de 100-150 TL düşünüyorum. Nasıl bir bisiklet seçmem gerekir ? Dağ Bisikleti mi, Yol bisikleti mi? Hangi aksesuarları satın almam gerekir ? Yardımlarınızı ve başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum.
    Cevaplayana da cevaplamayana da teşekkürler :in:

2. Nihat Gündüz

Nihat Gündüz Üye

Seviye:
    Merhaba,söylediğiniz şartlar şehir bisikleti almanızı söylüyor.Tavsiyem City Sport 21 VS elimde son bir adet kaldı fiyatı 630 tl sizi uzun yıllar idare edecek başlangıç seviye bir şehir bisikleti.Aksesuar olarak kask,matara,eldiven ön ve arka far almanız şimdilik sizin için yeterli olur.