Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçimi için yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında desmond1907 tarafından paylaşıldı.

?

Carraro vs Sedona

1. Carraro 227

oy sayısı 3
    42,9%
  2. Sedona 325

oy sayısı 4
    57,1%
  1. desmond1907

desmond1907 Yeni Üye

Adı:
    Bayram
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar ilk şehir bisikletimi alacağım konu hakkında pek fazla bir bilgiye sahip değilim carraro 227 ve sedona 325 arasında kaldım ikisininde fiyatı 1500 lira civarında bütçemde o kadar bu 2 bisiklet dışında önerebileceğiniz bir bisiklet var mı?Bu ikisi arasından da hangisini tercih etmeliyim nedenleriyle yardımcı olursanız sevinirim.

2. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Sedonayı öneririm kardeşime. Servis açısından da kafan kulağın rahat olur gibime geliyor.
    1500 TL bütçe ayıracağım diyorsunuz. Eldiven+kask+gözlük vs. gibi gerekli ürünlere de bütçe ayırdınız mı acaba ? Onları da düşünerekten bütçenizi ayarlayın !
    Saygılarımla.

3. desmond1907

desmond1907 Yeni Üye

Adı:
    Bayram
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    teşekkürler hocam carraroyu alacağım yerdeki adam yanında hediyelerimiz olur dedi bütçem 1500 dediğimde suluk pompa alyan eldiven hediye ederim dedi onun dışında bir 100 lira da ekstra araç gereç için bi bütçem var onunla da kask almayı düşünüyorum başka ne gerekir onu bilmiyorum.Ayrıca bakım için fiyatı sordum herhangi bi ücret ödemiyosun dedi carraro satan arkadaş biz bakım ücretini firmadan alıyoruz dedi.

4. televole2

televole2 Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    3 haftalık Carraro 227 kullanıcısıyım. Şiddetle tavsiye ediyorum yer uçağını :)

5. mirzaberk

mirzaberk Üye

Adı:
    Fatih Mirzaberk ASLANTAŞ
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @desmond1907 öncelikle ben bisiklete başladığımda GT kullanıyordum ama zat-ı şahaneleri 2012 model olduğu için pek modifiye edemedim :) onunla geçen bir yıllık birlikteliğimde kondisyonumu toparladım ve carraro'ya geçtim. Şu an benim de dahil olduğum grubumuz var İskenderun Bisiklet adında ve grubumuzda 4 kişide Carraro 225 var ve hepsi de bisikletlerinden son derece memnunlar. Daha ben Carraro'dan şikayetçi olanını görmedim ;)

6. desmond1907

desmond1907 Yeni Üye

Adı:
    Bayram
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Carraro 227 aldım bugün itibariyle yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

7. suseptans

suseptans Yeni Üye

Seviye:
    desmond1907 Acaba kaç TL ye aldınız, pazarlık felan birde internettenmi aldınız?

Bende oğluma 1.000 - 1.200 TL arası alüminyun kadro kilitlenebilir maşa lı 28" jant hafif bir bisiklet düşünüyorum. Ama sanırım Carraro 227 biraz bütçemi aşıyor. Önerebileceğiniz başka seçenekler varmı acaba?

8. desmond1907

desmond1907 Yeni Üye

Adı:
    Bayram
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hocam 1480 TL ye 5 taksitle aldim ankarada diskapida bisikletcilerden, yalniz bisiklet 2015 model dedi satici.Sportive 225 modelini o fiyatlarda bulabilirsiniz diye dusunuyorum.Bisiklet hakkinda cok fazla bir bilgiye sahip olamadigim icin sizi yanlis yonlendirmiyeyim hocam.