Bisiklet seçimi için uzman bir tavsiyeye ihtiyacım var

Bahadır Kubaş

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Cannondale
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşımla beraber bisiklet alacağız. Şu iki modeli beğendik. Sizce bu bisikletler alınır mı? Yok alınmaz derseniz bu bisikletlerin fiyat aralığında önerebileceğiniz modeller var mı? En önemlisi kadro sağlamlığı bizim için. Carraro markasının kalitesinden emin olmadığım için sizlere danışma ihtiyacı hissettim. Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

(link)

(link)

Scudo
D

Domestik

Misafir
Bu bisikletler Carraro'dur, iyidir, hoştur :) İşin özü bisikletler fiyatına göre iyi donanımlara sahip bisikletler. Vites sistemleri, hidrolik frenleriyle verdiğiniz paraya değecektir. Özellikle crx 912 ben bisiklet almadan seçeneklerimin arasında yer alıyordu. Ancak bu bisikletleri satan bir mağaza buldunuz mu? Zira şu dönemde bunları bulmak pek kolay değil.

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
kadro alaşmından fabrikasından satıcılarına kadar kimsenin haberinin olmadıgı bi bisikleti ne alırım nede kmseye öneririm. alloy dior. aluminyum dior he bizde bilioz aliminyumda ne aliminyum.

D

Domestik

Misafir
6061 diye biliyorum ben ki bu da gayet normaldir bu seviyede bir bisiklet için.

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
işte sen öyle biliosun ama fabrikası ve satan adamları bilmior. senin bilmende benim için malesef yeterli gelmior.

D

Domestik

Misafir
Valla kardeşim verdiğim bilgiyi senin kale alıp almaman umurumda değil. Ben satın almayı düşünen arkadaşın bilgisi olsun diye yazdım ve yetkili satıcısından aldığım bir bilgiydi bu. Hani sen diyorsun ya satıcılar bilmiyor diye. Ben de bilenine rast geldim.

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
güzel arkadaşım neden kaale almiym ben o maksatla tabikide sölemedim. yani sen bir şekilde duymussun ama bu dogru olmayabilir. cunki fabrikasındaki adamlar bile blmior anlamında söyledim tamamen. sert yapma bana :)

D

Domestik

Misafir
Yok sertlik filan değil olay. Ben bisikletimi almadan evvel burada sağolsunlar birçok kişinin görüşünü aldım ve birçok bilgi edindim sayelerinde. Ben de sahip olduğum bilgiler dahilinde yeni bisiklet almak isteyen herkese elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum. Olay biraz işkembeden atmışım gibi göründü. Böyle olmadığını açıklığa kavuşturmak istedim. Neyse arkadaşın başlığını daha fazla kirletmeyelim. İyi forumlar...

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
işte alaşımını acıklamayan bir firmanın kadrosu ne kadar güvenilirse o kadar güvenilir. ahmet arkadaşın aldıgı bilgi dogru 6061 ise çok iyi. scott merida vs. markaların en cok kullandıgı alasım. sizde bu bilgiyi güvendiğiniz bi yerden dogrulayabilirseniz. carranonun görsel güzelliğini beyenip niyetlenmiş biri olarak tavsiye ederim. ben bu sebebden tercih etmedim.