Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet seçimi için tavsiye verirmisiniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Furkan Sezgin tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Sezgin

Furkan Sezgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    S.A arkadaşlar ben forumda yeniyim bisiklet tutkunuyum. bana yardım edermisiniz? arkadaşlar bisikletim şuan kötü, yeni almak istiyorum ancak babam 2 gün sonra binmeyeceksin diyor. oysa ben bisikletimle günlük 15-20 km yol gittiğim oluyor. güzel yerlerden atlıyorum. kendim yapabildiğim kadar parkur yaptım. boyum 1.72cm kilom 87 (biraz fazla) beğendiğim bisiklet ise SALCANO ASTRO 241 SV bu bisikleti seçme sebebim arka amortisor yok . eski bisikletimde bu çok büyük sorundu. bana öyle tavsiye etti salcano bayisindeki adam. diskli olmasın dedi çünkü disk balataları pahalı ve disk durdurmuyor yavaşlatıyor. buda beni sinir ediyor. papuçlu frenler daha uygun dedi adam. arkadaşlar büyük disksiz arka amörtisor olmayan güzel bi bisiklet biliyorsanız yazın 750 tl den fazla pahalı olmasın. sizce bisikleti alınca hep kullanırmıyım? babam 2 gün sonra motor isteyeceksin diyor. yaşım tutmuyo ve isteyeceğim motorda 25 bin tl sanki alacak o yüzden bu bisikleti istiyorum. sizce ne yapmalıyım lütfen yazarsanız çok çok sevineceğim.

2. Ozan Cansel

Ozan Cansel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ben de aynı bütçeye sahibim yaklaşık 1 hafta sonra da bisiklet alıcam. Salcano City Sport 40, Carraro Sportıve 224 senin dediğin özelliklere tam olarak uygun bi bak derim. Bu arada bana gelen öneriler arasında Salcano City Sport 40'ı tercih ettim. Forumdan gördüğüm ve okuduğum kadarıyla kron'da bazı arkadaşlar gıcırtı ve maşayla ilgili bazı problemler yaşamış onun dışında salcano'nun servisinden biraz şikayetçiler carraro'dan incelediğim kadarıyla bi şikayet görmedim. Bu arada bisikletin tekerleri mtblere göre ince yol için çok uygun çok sert arazı koşulları olmadığı sürece de rahat rahat gidebilirsin. Ama tekrar söylüyorum bunları forumdan okuduğum kadarıyla yazıyorum bizzat denemiş görmüş değilim.