Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet seçimi hakkında yardımızı istiyorum..

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında ilker akkaya tarafından paylaşıldı.

1. ilker akkaya

ilker akkaya Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    arkadaşlar öncelikle merhaba bisiklet hayalime yavaş yavaş giriş yapmak istiyorum ve sizin yardımlarınıza muhtacım biraz araştırma yaptım ve http://bisikletcim.com/urun/salcano-ng-650-26.aspx?ttype=Reviews#pt bu linkteki bisiklet tarzı bir bisiklet almaya karar verdim

boyum 1.83 ve kilom 85 dağ bisikleti düşünüyorum yardımlarınız için teşekkürler bütçem 400 500 arası..

2. Ömer Faruk Sakarya

Ömer Faruk Sakarya Üye

Seviye:
    Merhabalar,
    Oncelikle hangi amacla kullanacaginizi belirleyin. spor, ulasim,keyif? Ondan sonra da ona gore bir bisiklet turu secin.
    Mesela ben de ilk dag bisikletiyle baslamistim. sure sure baktim ki uzun mesafeler yapiyorum ve cogu asfalt yolda geciyor.. Dedim yol bisikleti alayim...hem daha hafif hem spor icin daha kullanisli. Bu benim icin uygun olaniydi.. Sen dersenki dag bisikleti alacam. Her gun dagda toprak engebeli yollarda surecem al. Ama; yolda kullanacaksan da dag bisikleti alip gereksiz agirlastirmamani tavsiye ederim. City bike da alabilirsin. Butcenin kisitli oldugunu dusunerekten daha uygun olur diyorum. Belki biraz daha cikarasan iyi bisey alablirsin..acele etme..temiz ikinci el bile alabilirsin..

Gorusmek uzere...

ilker akkaya bunu beğendi.
  3. ilker akkaya

ilker akkaya Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    teşekkür ederim dostum dağ bisikleti konusunu araştırdım seçimim hakkında görüşünü alabilirmiyim..

4. Ahmet.KOÇ

Ahmet.KOÇ KOM

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Eğer dağ bisikleti almakta karar kıldıysanız NG650 bütçe aralığınız dahilinde uygun bir bisiklet. Zaten o fiyatlardaki bisikletler hemen hemen aynı özelliklerde oluyor. Benim size tavsiyem ise bütçenizi artırarak şöyle bir şey almanız

http://bisikletcim.com/urun/sedona-711-26.aspx