Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Seçimi Hakkında Yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında brsisiyel tarafından paylaşıldı.

1. brsisiyel

brsisiyel Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Bu aralar yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum gerek fiyatı gerek ise araştırmalarım konusunda 2 bisiklet arasında kaldım çok teknik bilgim yok bisikleti genellikle doğa gezisi ova,dağ v.b. Yerlerde kullanacağım sizden ricam vereceğim linkteki bisikletten biri için tavsiyede bulunmanız bu bisikletler dışında 350-400 TL civarlarında bisiklet alabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler işte linkler http://www.hepsiburada.com/liste/sa...aspx?productId=sporsal196&categoryId=27058700. 2. Link. http://www.hepsiburada.com/liste/or...spx?productId=spororb2612&categoryId=27058700

2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ben sana en azından Salcano ng 650 öneririm. Piyasada 450-500 TL arası fiyata bulabilirsin. Senin bulmuş olduğun iki bisiklette sürekli sorun çıkartıp seni üzme olasılığı çok yüksek olan bisikletler.

3. brsisiyel

brsisiyel Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Yorumunuz için teşekkür ederim salcano ng 650 görmüştüm ama fiyat bakımından vazgeçtim yeni başlayan biri olarak o kadar pahalıya gidemiyorum ilk giriş olarak yukarıda belirttiklerim arasındada bi yorumda bulunursanız çok sevinirim

4. Batuhan Mentese

Batuhan Mentese Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    kron xc150 450 tl civarı fiyatı var. İndirimle 350 tl 375 gibi bir fiyat alabilirsin