Bisiklet Seçimi Hakkında Yardım

brsisiyel

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim. Bu aralar yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum gerek fiyatı gerek ise araştırmalarım konusunda 2 bisiklet arasında kaldım çok teknik bilgim yok bisikleti genellikle doğa gezisi ova,dağ v.b. Yerlerde kullanacağım sizden ricam vereceğim linkteki bisikletten biri için tavsiyede bulunmanız bu bisikletler dışında 350-400 TL civarlarında bisiklet alabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler işte linkler (link). 2. Link. (link)

Scudo

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Ben sana en azından Salcano ng 650 öneririm. Piyasada 450-500 TL arası fiyata bulabilirsin. Senin bulmuş olduğun iki bisiklette sürekli sorun çıkartıp seni üzme olasılığı çok yüksek olan bisikletler.

brsisiyel

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bisan
Yorumunuz için teşekkür ederim salcano ng 650 görmüştüm ama fiyat bakımından vazgeçtim yeni başlayan biri olarak o kadar pahalıya gidemiyorum ilk giriş olarak yukarıda belirttiklerim arasındada bi yorumda bulunursanız çok sevinirim

Batuhan Mentese

Daimi Üye
Tepki
11
Bisiklet
Salcano
kron xc150 450 tl civarı fiyatı var. İndirimle 350 tl 375 gibi bir fiyat alabilirsin