Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet seçimi hakkında yardım talebi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında cagriaktan tarafından paylaşıldı.

1. cagriaktan

cagriaktan Yeni Üye

İyi günler arkadaşlar
    ilk önce aranıza yeni katıldığım için hoşbulduk diyerek söze başlamak istiyorum.
    evet bisiklet alıcam ve yardımlarınız için bu topiği açtım ve kesinlikle sizin yönlendirmenize göre alıcam bisikletimi.
    dağ bisikleti alıcam, gezilerimin buyuk çoğunluğu arazi diğer kısmıda asfalta olucak şuan marmaris orhaniyedeyim bulunduğum mekan hakkında bilgi vermekte tavsiyelerinizi etkiler diye düşünüyorum.
    yeni başlıcağım için çok uçuk bişey almıcam ama alıcağım bisikletin upgrade edilebilir özellikte olmasını istiyorum.
    başlangıç için bütçem max 600 € civarında aşası olursa işimi görecek ilerisi için daha iyi olur diye düşünüyorum. boyum 175cm , tehlike ve adrenaline bayılıyorum , bu kriterlere göre bana tavsiyelerde bulunurmusunuz, en kısa zamanda almayı düşünüyorum ne kadar çok ilgi gösterirseniz aranıza okadar çobuk katılacağım,
    ayrıca marmaris veya civarında bildiğiniz mağaza varsa yazarsanız sevinirim sanırım delta bisikletin fethiyede şubesi var.
    neyse ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim şimdiden

2. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba, Bisiklet Foruma hoşgeldiniz, evet Fethiye'de Delta bisiklet in bayisi var, Aykut bey size yardımcı olacaktır... Diğer yerler için bölgenizden arkadaşlar yardımcı olacaktır...

3. boşgezeninboşkalfası

boşgezeninboşkalfası Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Öncelikle aramıza hoşgeldiniz der saygılar sunarım. Boyunuz gaye güzel ama kilo ve yaşı göremediğim için fazla bişey diyemeyeceğim. Bütçenizde başlangıç olarak gayet iyi. Bence benim tavsiyem mtb ikinciel kısmından 2. el bi bisiklet alarak bu işe başlayabilirsiniz. Sonra zaten zamanla hem kendinizi geliştirmiş olursunuz. hemde o bisiklet daha çok yıpranmış olur. Vakit geçtikçe bisikletinizi yenilemeye devam edersiniz. bence benim tavsiyem ikinci elbisikletlerle başlayabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK