Bisiklet Seçimi - Btwin Rockrider 5.0

Tepki
33
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.
Çok uzun bir aradan sonra tekrardan bisiklet merakım başladı. Hem spor hem de amatörce gezinme amacıyla düşük bütçe ile alabileceğim bir bisiklet bakıyorum. Fiyat performans faktörü şu an benim için öncelikli. Btwin Rockrider 5.0 modeli sizce nasıldır? İnternetten araştırdığımda insanların memnun olduğunu gördüm.

Bakım konusunda meraklı birisiyim, aldıktan sonra internetten araştırıp yapabileceğim bakımları kendim yapmak istiyorum.

Sizlerin de değerli yorumlarını alabilir miyim.

(link)

Teşekkürler.

Scudo

frkn9119

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Salcano
Btwin markası kaliteli bisikletleri olan bir marka.Ayrıca ömür boyu kadro garantisi bile almak için bir neden.
Ama bence siz öncelikle bisikleti nasıl bir yerde kullanıcaksınız? dağlık alanlarda mı? şehir içinde mi?
Doğaya giderim dağlarda bayırlarda dolaşırım derseniz mtb alın.Ama yok ben işime,çarşıya,pazara gidicem şehir içinde diyorsanız bir şehir bisikleti alın hatta bir yol yarış bisikleti alın.Yoksa benim gibi mtb alıp sonradan pişman olup yarış bisikletine geçmeye çalışmayın :)

Tepki
33
Bisiklet
Carraro
Düzce'de yaşıyorum, bulunduğum yer düz bir alan değil ve çevrem ormanlık alan. Çok ağır arazi şartları yok. Hibrit tarzı bir bisiklet istiyorum. Ağırlıklı olarak düz yolda, arada sırada hafif arazi şartlarında kullanacağım. Özellikle iş sonrası antrenman yaparken kullanmak istiyorum.

Tepki
33
Bisiklet
Carraro
Yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Bugün Btwin Rockrider 5.0 modelini 340 TL'ye aldım. Kaskımı da sipariş ettim, elime geçince kurulumu yapıp paylaşırım.