Bisiklet seçimi 500-600 TL

anilionn

Üye
Tepki
0
Merhaba 500-600 tl arası bütçem var mtb geçiyor galiba dağ bisikleti istiyorum. sedona felan iyi modeller var ama uzman arkadaşlardan nokta atışı bir model istiyorum teşekkürle.

Scudo

anilionn

Üye
Tepki
0
Bazı bisikletler arasında kaldım bu fiyata bu bisikletlerden hangisini almalıyım yada başka bi marka başka mi model mi almalıyım saygılar.

ASTRO 241 SV
745 TL : (link)

ASTRO 50
712 TL : (link)

NG 650 29 HD
730 TL : (link)

ASTRO 30
765 TL : (link)

ASTRO 50
712 TL : (link)

anilionn

Üye
Tepki
0
ASTRO 212 HD
854 TL : (link) Bu üründe gözüme takıldı ne dersiniz :D Bu paraya bunu mu almalıyım yada aynı paraya sedona yada kronx midir nedir onun modellerini mi önerirsiniz?

anilionn

Üye
Tepki
0
@ibrahim saçak

Isparta eğirdirde oturuyorum kargo felan getirsek bayağı patlar heralde dediğiniz yerden alsam :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link) dostum mal bir kere alınır eğer imkanın varsa zorla kendini al sana bisiklet eğer yoksa temiz 2. ellere bak

anilionn

Üye
Tepki
0
@oguzhan kadıoglu

Dostum çok sağol ama bu bisiklete param yetmez :) .
Son olarak ASTRO 212 HD
854 TL : (link) bisikletinde karar kıldım fikri olan varsa lütfen yazsın ;)

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
@oguzhan kadıoglu

Dediğiniz bisikleti alırsa markaya para vermiş olur diye düşünüyorum salcano astroların hepsinden düşük malzemelere sahip böyle bir hata yapma bunun markası var adı var unu alayım diye bence bütcene en uygun markalar carraro, salcano, sedona, kron dörtlüsünden gözüne kestirdiğini al pişman olmazsın

• Beğen
Tepkiler: anilionn

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@onur ö arkadaşım senin benle bir derdin felanmı var.... anlamadım gitti hem bu saydıkların marka değil ozaman sadece scott marka yani diğerlerini alınca markaya para vermiyoruz öylemi

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
@oguzhan kadıoglu

Ben düşüncemi belirttim, bence 900 lira yı haketmeyen bir bisiklet önermişiniz arkadaş alıp pişman olmasın diye kendi fikrimi yazıyorum
Diğerlerini alınca markaya para vermiyoruz derken şöyle:
Bizim toplumumuzda şu var he scott muş bisikletin markası tamam bu sağlamdır koskoca scott yani vs vs

Fakat 700-800 lira bir bütceyle carraro-kron-salcano-sedona gibi markalardan daha iyi özelliklere sahip bisikletler alınabileceğini anlatmak istedim yoksa hepsi marka sadece scott biraz daha kendini ispatlamış bir marka olduğu için tabiki arada fiyat farkı var

Fiyat performans açısından benim saydığım markalar daha cazip anlatmak istediğim bu lütfen kişisel bişey algılama..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İyi hadi öyle olsun ozaman bir ara scott,scott diye tutturan arkadaşlar vardı bu forumda;yoklar artık ben bu modeli almış ve kullanmışdım güzeldi bence ama nakit sıkıntı bide mtb ler beni yaş itibariyle çok yorunca sattım.

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
@oguzhan kadıoglu

scott çok iyi bir marka ona lafımız yok ama 700-800 tl bütce için geçerli değil bu

neyse iyi geceler Oğuzhan bey..

anilionn

Üye
Tepki
0
@Nihat Gunduz

İstanbul bahçeli evleri kast ediyorsunuz sanırım. Bende hem buradaki hem bahçelievlerdeki yetkiliyle görüşeceğim. En uygun fiyat hangisi olursa oradan alacağım malum öğrenciyiz :) Sizinde tavsiye ettiğiniz bayi varsa yazarsanız sevinirim. Kron XC 750, sedona borla. astro 212 arasında kaldım karar veremiyorum :) Bu markaların bu fiyata daha iyi bisiklet öneriniz varsa onlarıda yazın lütfen alınca uzun yıllar kullanacağım çünkü teşekkürler

Tepki
17
Ben Salcano,Kron,Sedona bu üçünün bayisiyim hepside güzel bisikletler ancak şuan elimde son bir astro 212 HD kaldı indirimli fiyatı diğer ürünlerde bu kadar indirim yapamam.

• Beğen

anilionn

Üye
Tepki
0
Son olarak Kron XC 750, sedona borla, astro 212, carraro CRS 610,carraro FORCE 530, sedona 711 Bu 6 ürün arasında kaldım bütçem bu 6 ürüne yetiyor en iyisini seçin lütfen :)

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Kron'un xc1000 serisinden başlayan bisikletleri iyi olur.7005 triple butted kadrodur.Seçeneklerde hd fren sistemide dahil olarak,donanımıyla seçkin astro 212 çok hesaplı gözüküyor.Bana göre güzel bir jest yapılmış.

• Beğen