Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet satın almak istiyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında coşkun özdemir tarafından paylaşıldı.

1. coşkun özdemir

coşkun özdemir Yeni Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar..
    biliyorumki sizlere bu sorular defalarca sorulmuştur,vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.
    bir bisiklet satın almak istiyorum. bütçem 600-700 tl civarı 1,70 boyundayım ve 82 kiloyuım.haftada 1-2 gün asfalt ve toprak yollarda binmek stres atmak istiyorum tabiki zayıflamakta istiyorum sizlerden ricam yukarıda yazmış olduğum şeylerden sizin önereceğiniz en verimli bisiklet hangisidir.

2. Emre Gülen

Emre Gülen Onursal Üye

Seviye:
    Mert C. bunu beğendi.
  3. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Severim böyle konuları bunlar tam benlik :D

Eğer 600-700 TL diyorsanız size enn iyi seçenekleri sunacağım şimdiden söyleyeyim daha iyisi daha ucuzu yok!!!

Ben dün akşam sipariş verdim bekliyorum şimdi 212 hd...

http://www.hepsiburada.com/?ref=logo

Eğer 270 sv ve 212 hd diye arama yaparsanız size uygun iki model çıkacak

coşkun özdemir

coşkun özdemir Yeni Üye

Seviye:
    şehir bisikleti olarak vermiş olduğunuz ilk link ince yanak tekermi birde salcanoları pek fazla önermiyorlar buna benzer pek çok yazı okudum sedona 701 için ne dersiniz peki

5. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kulaktan dolma bilgilere inanmayın derim...

6. Emre Gülen

Emre Gülen Onursal Üye

Seviye:
    Evet ince yanak. Salcano önermeyenler var sedonayıda önermeyenler var. Memnun olanlarda var. Tercih sizin . Benim size verdiğim linteki bisiklet yani 270 sv , 701 den çok daha iyi bir donanıma sahip vites sistemi olsun , maşa olsun tercih sizin o verdiğim linkteki bisiklet indirimde. Gerçek fiyatı 900 civarı.

adCon5h sizin o verdiğspan>
n> < postb postbiti postbiti postbitim postcontainer " data-author="Emre Gülen">

enes savaş

ye
="pairsJustified"> <47cono < class="att
Seviye:
> class="star Full">
10ck geTex"> postb > > postb postb m postcontainer " data-author="Emre Gülen">

enes savaş > >

enes savaş ye

Yi o
l> ik t>
="pairsJustified"> <>Şehir:
kütahya
ta po < class="att class="att ik class="star Full">
class="messageContent">
şehir bisikleti olarak vermiş olduğunuz ilk link ince yanak tekermi birde salcanoları pek fazla öner , 7ml ockb iv oyunuz, tm/ ortaltm/ 1,70 boy/ 16. Beh uyor gerekl kegrov oyuessaclass= 18. Beh #039;i. daha kdd>aysa 16. Beh kegrol BK& bakclesaclass= . postb > 
aclass=iklett m ekkür ve kerd m m .. BK& spor pahal a zamanies&nb de. G BK& ed& ocnfoin clllah >
12dk geTex"> postb > > postb postb m postcontainer " data-author="m pool>l> l> Borol a href="g. BK-yap/d"te">şet>Beğeni elnfent">(Cevapoyvzm/b. çsisüdetuotel Boent block whbisit's not expanied klet teranalheight = $(".uarim...ThreadRead").oueraHeight(); kletadjestheight = 60; // Thek"more" na 7 dext kletmoreert = "+ Show All"; // Thek"less" na 7 dext kletlessert = "- Show Less";iiiif ( teranalheight > adjestheight) { $(".uaCollapseThreadRead .uarim...ThreadRead").css('height', tdjestheight).css('o çflow', 'hid n'); $(".uaCollapseThreadRead").css('o çflow', 'hid n'); $(".uaCollapseThreadRead").appnb (' iv> <="float: right; a href="#d"te">şetdjest ta >'); $("a.adjest").dext(moreert ); } $(".adjest").doggle(function() { $(this).parents(" ><:filet").fib (".uarim...ThreadRead").css('height', ' o').css('o çflow', 'vBK&bln'); $(this).dext(lessert ); }, function() { $(this).parents(" ><:filet").fib (".uarim...ThreadRead").css('height', tdjestheight).css('o çflow', 'hid n'); $(this).dext(moreert ); }); }); 916cript>l> l>iiiii l>l>
  • /ul>lc / >şebutton moreOptions Tooltip" 2013 18Gelişmişonanmt">Daha Fazla...91ta <1 <1 l>lc şefooera">t < >şefooeraLa 7s">t t
  • şeO çlayTrigger" data-o çlayOptions="{& bir;fixed& bir;:false}">İ etişim91ta
  • Yard70m91ta
  • li a href="http://www.bisikletfor"m.com/" te">şehomeLa 7">Ana Sayft ta li a href="/konu/ BK&-satin-aotek- stiyorum.99768/#6%2igation" te">şetopLa 7">Bv ca D , 91ta li a href="for"m/-/ib ex.rss" rel="aotranate" te">şeglobalFendc 2arget="_b ockc 2013 18BisikletForum - Türkiye #039;nin bisbddük BK& for"mu. çsisRSSs&nslnfesi">RSS91ta lc /ul>lc lc iv> 91iv> >t
    legal t li a href="yardim/hukuksal-bi g /d"rel="nofollow"rHukuksal91ta c li a href="yardim/gizl ik- lke vri/d"rel="nofollow"rGizl ik/İ ke vri91ta li a href="yardim/kda.coim-k13ulltri" rel="nofollow"rada.coım Sözl m fesi91ta lc /ul>lc < > copyright">t BisikletForum © 2004-2017iner"> > 91iv> >t l icript>l> jQuery.ext nd(true, XenForo, { vBK&tor: { ye<_id: 0 }, ye< çTimeInfo: { now: 1503324365, today: 1503262800, todayDow: 1 }, _lightBoxUni çsal: "0c, _enab vO çlays: "1c, _animationSpendMultiplier: "1c, _o çlayC>Bfig: { top: "10%c, spend: 200, cl13eSpend: 100, mask: { color: "rgb(255, 255, 255)c, opacity: "0.6c, loadSpend: 200, cl13eSpend: 100 } }, _ignoredUyesplay.js?_v=95":true}, _cookieC>Bfig: { path: "/", domain: "", prefix: "xf_"}, _csrfTok n: "", _csrfRefreshUrl: "g. iK-yap/csrf-tok n-refreshc, _jsVe l> ii /bodya 91html>