Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet satın almak istiyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında egidenes tarafından paylaşıldı.

1. egidenes

egidenes Yeni Üye

Adı:
    Enes A.
    Arkadaşlar merhaba. Biliyorum bu forumda defalarca sorulmuştur. Buradaki yazıların çoğunu okudum fakat bir karar veremedim, karar vermemde yardımcı olursanız sevinirim. Ben Cizre'de oturuyorum. Şehir içinde gezebileceğim ve aynı zamanda spor yapmak için de kullanabileceğim bir bisiklet satın almak istiyorum. Fiyat aralığım 600-1000 lira arası. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.:)

2. sinemaperdesi

sinemaperdesi Aktif Üye

Adı:
    A. Ay
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Dolar ve euronun çok ciddi anlamda yükselmiş olması, bisiklet dünyasını çok etkiledi. Zaten berbat bir fiyat durumu var iyice kötü oldu. Benim tavsiyem başlangıç olarak ikinci bir bisiklet almanızdır. Çünkü o fiyata 600-1000 TL arasına sıfırı bin TL nin üzerinde çok rahat bir bisiklet alırsınız. Donanım olarak da memun olabileceğiniz bir bisikleti alıp kullanırsınız. İleride güzel ülkemin parası hak ettiği yere gelince, (Tahminen 50 yıl sonra filan ) :) o zaman başka değerlendirme yaparsınız.

egidenes bunu beğendi.
  3. Kuzey Ege

Kuzey Ege Single Speed

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    hem şehir içi hem de arazi koşullarına uygun diyorsanız carraro sportive serisine bakabilirsiniz. carraro bir dönem kullandım, kullanan arkadaşlarda bir memnuniyetsizlik göremiyorum.
    sırf şehir içi kullanım için düz (amortisörsüz) maşa da düşünebilirsiniz, bu konuda da carraro sportive 327 veya sedona 410 tavsiye edebilirim. her ikisi de 1.100 TL civarında alınabilir.

egidenes bunu beğendi.
  4. hakan64

hakan64 Bisikletkolik

Adı:
    hakan
    Seviye:
    sadece asfalttla sürecekseniz ve performans istiyorsanız yol bisikleti. her türlü yolda giderim, amacım ulaşım ve spor yapmak diyorsanız dağ bisikletini tercih etmelisiniz

egidenes bunu beğendi.
  5. oguzhan0101

oguzhan0101 Asladahakolayhalegelmez,sadecesendahahızlgidersin.

Adı:
    oğuzhan tekkardeş
    Seviye:
    egidenes bunu beğendi.