Bisiklet satin almak için güvenli internet sitesi?

tuna sefa

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar 2 gün içerisinde internet üzerinden SALCANO CITY SPORT 30 alacağız. Her siteye güvenemiyorum. Güvenilir bir tavsiye verebilir misiniz? Teşekkürler...

Scudo
Tepki
36
Bisiklet
Bianchi
Aynen ya gördüğüm her site hakkında kötü yorumlar mevcut. Tam anlamıyla güvenebildiğim yok. Hemen hemen herkes erdoganlar hakkında hep yanlıs parça gönderiyorlar yazmış. Baya güzel bir satıcı olarak düşünüyordum değil galiba.. Deltabisiklet'e bakabilirsin ama bir sorun olacağını zannetmiyorum.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
[BKonya YK bisikleti düşünebilirsin. Salcano yetkili bayiidir kendisi. Yusuf bey stoktan aynı gün gönderiyor bisikleti.

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Ben de YK bisikleti öneririm gerek satış öncesi gerek satış sonrası gayet ilgilidir kendisi.

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
Eren hobiden salcano astro 50 aldım.Kargo 1 günde Ankara'dan İstanbul'a geldi.Tavsiye edebilirim.

tuna sefa

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar çok teşekkür ederim önerileriniz için. Dün carraro bayisinden sportive 224 aldik. Aşaği yukari özellikleri ayni. Bugün yaklaşik 2 km. Kullandim. Gayet memnunum. :) :)

Latif D.

Forum Demirbaşı
Tepki
24
Bisiklet
Cube
Arkadaşım Merhaba;
Yeri yurdu belli olan her bisikletçi abimiz güvenilirdir.
Sana tavsiyem yaşadıgın şehirde servisi bulunan bir bisiklet markası tercih et. Mutlu Pedallaaar.