Bisiklet sadece güneşli günlerin dostu mu ?

Scudo

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
izmitte hava 4 derece idmandan şimdi geldim ilk 10-15 dk soğuk feci etkiliyor ama ısındığın zaman hiç hissetmiyorsunuz bile. sanki böyle soğuk havalarda bacaklar 2 kat daha fazla çalışıyor gibime geliyor basıyorsun basıyorsun gitmiyor bisiklet :)

• Beğen
Tepkiler: Sanberk E

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Adem Kaya

her gün okula bisikletle gidiyorum 40 liraya alt üst termal içlik aldım boğaza buff kafaya bere bide eldiven yaırm saatlik yol gidiyorum hafta sonlarıda kullanıyorum kolay kolay yüz felci olmaz insan ya :D

muratcolakoglu

Forum Bağımlısı
Tepki
712
Bisiklet
Colnago
Bisiklet bir "adaptasyon sporu" dur. Her türlü hava şartlarında binilir.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Güneşli günlerdeki sıklıkta olmasada kışında sürmeye çalışıyorum. Ama soğuk havaya birde bisikletin süratide eklendimi tadından yenmiyor. Bisiklet aşkı yüzünden yüz felci olucaz :D

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Arkadaşlar lütfen yorumlarımıza dikkat edelim isteyen istediği havada, istediği bisiklete, istediği kıyafet ile biner.Bu kişiye özel durumdur isterse hiç binmez evinin duvarına asar seyreder.Kimse bir başkasına kişisel tercihi yüzünden rencide edici veya hakaret içeren yorum yazamaz.Bahse konu mesaj silinmiştir sahibi kendini biliyordur muhakkak biraz daha dikkatli olmasını tavsiye ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: K. Benli ve Cem Ç

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
@Ferhat Köse

tartışma olmuş sanırım, konuyu anlayamadım, ama dediklerinize yüzde yüz katılıyorum herkesin özel hayatı kendisini ilgilendirir... zaten yazın da farklı konular açılır hava çok sıcak işte bisiklete mayo ile binenler var vs.. gibi ben yazın bikini ile yol bisikletine binenleri görüyordum sahilde,, kimsede vatandaşın özgür bir şekilde bisiklete binmesini yadırgamıyordu, dönüp bakmıyordu bile :confused: