Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Projem

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Subutay tarafından paylaşıldı.

1. Subutay

Subutay Yeni Üye

Selamlar arkadaşlar. Kendi chopper bisikletimi yapmaya karar verdim vereli çok oldu da işte düşünme işi uzun sürdü sadece öncelikle bu işi yapan Yaşar abi var belki tanırsınız kendisi Adana'da yaşıyor. [​IMG]
    Resmi bu incelerseniz iskeleti (şase)yi gayet iyi anlayabiliyoruz. Öncelikle arka lastik bilindiği üzere ön lastiğe oranla kalın yapılıyor benim sorum şu arka lastik için ne yapmam gerekir kalınlık konusunda ayrıca ön direksiyona bakarsak 2 tane demir var onlar lastiğe ve +1 olarak ta direksiyon tutacağı var bu 3 demiri birlikte tutan bir plaka var bu plakayı nasıl yapabilirim

Lastiklerin dönme kısımları için 2. el bisiklet alıp onu parçalayacağım ve kaynak yapacağım. Yardımlarınızı Bekliyorum

2. Enes Gürel

Enes Gürel Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    İlginç ya bide alkol koymuş :) bisikletin doğasına aykırı bir kere :))

enes savaş ve Nyusha bunu beğendi.
  3. Subutay

Subutay Yeni Üye

Aslında çok çalışıp bu bisikletleri pazarlayamamaktan ve sanata verilmeyen değerden şıkayetçi ve bunun stresi sonucu insan kötü şeylere yönelir... Burada bir gösterge ve farklı bir değer katmış Yaşar abi

4. İbrahim Yazıcıoğlu

İbrahim Yazıcıoğlu ROCKRIDER 500S

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bence çok güzel olmuş emeğinize sağlık gule gule kullanın, iyi pedallamalar :)

5. Subutay

Subutay Yeni Üye

Abi modeli taklit edicem dedim herkes yaptığımı zannediyor :D konuya var olan dikkatiniz için teşekkürler.

6. fatih selim yakar

fatih selim yakar Kıdemli Üye

Seviye:
    Ya cok sacma olcak ama o gidon donunce tekerler ne kadar donucek ve bunun hakimiyeti ne duzeyde olcak cunku cok on tarafa iniyor gibi geldi.

enes savaş bunu beğendi.
  7. Özgür Güneş

Özgür Güneş Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    bu tip bisikleti kısa mesafelerde hava atmak için kullanırsınız sadece, böyle bir bisikleti benim bisikletçimde yapmıştı birine kullanma fırsatım oldu, öldürüyor tek kelimeyle adamı, rahat değil yani baştan uyarayim, ama yaptıracağım diyorsanız siz bilirsiniz yapımı konusunda hiç bir fikrim yok.

8. Anıl Çobanoğlu

Anıl Çobanoğlu Üye

Bisiklet:
    Peugeot
    Seviye:
    Smyrna Custom Cycle var kendi bisikletlerini kendi yapıyorlar facebookta aratın çıkar..

enes savaş bunu beğendi.
  9. Subutay

Subutay Yeni Üye

Kendi bisikletimden biliyorum gayet iyiler bu bisiketler hızlanması falan çok iyi oldu kendi bisikletim kötü ama hoş bir şekil aldı oradan yani sadece işte demir teminatı plaka yapımı falan filan bilenler yardımcı olsun istedim

10. kudretozbay

kudretozbay Kıdemli Üye

Seviye:
    asırı yorucu ve asırı rahatsız bır bısıklet ama evın veya guzelbır dukkanın bır kosesınde cok guzel duruyor arasıra kısa turlar ıcın ıdeal umarım yapmayı basarabılırsınız sımdıden kolay gelsın ve beklıyoruz projenızı

11. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Motor takmadığınız sürece gereksiz olur bence böyle bir şey. Zaten yapsanız da kaynaklar sıkıntı olacak , aynakol göbeğini takamayacaksınız vs. vs. bir ton sorun...