Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet parkuru var mı?

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında Mustafa_Temizel tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa_Temizel

Mustafa_Temizel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar Bursada antreman yada gezi gibi aktiviteler için bisiklet parkuru var mı.Ben biraz araştırdım fakat bulamadım.

Karakartal Platton bunu beğendi.
  2. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    kesinlikle vardır bursa gibi güzel bir yerde olmaz mı parkur bursalı arkadaşlar yardımcı olur sanırım :)

3. onsbike

onsbike Üye

Seviye:
    merhaba ben bursa dan Onur (onsbike)
    aslında ben başka bir siteye üyeyim fakat istanbul dan Kadir arkadaşımla görüşürken senden bahsetti bursa dan bir arkadaş parkur yardımı istedigini söyledi bende seve seve yardım edeceğimi söyledim bursa gibi şehirde parkur olmazmı yavv 30km git deniz 40 km çık dag bundan iyi parkur mu olur sen tek başına mı takılıyorsun grup varmı? sana kısaca bir kaç yer söyleyeyim genelde bisikletçilerin en çok gittiği yer gündogdu burayı antreman sahası olarakta düşünebiliriz kestelin üstünde saıtabat şelelesi , uludağ , veyahutta ilçelere gidebilirsiniz mesala iznik gemlik mudanya orhanneli kestel karacabey boğazı mesala deniz kenarı olarak eşkel kurşunlu ya gidebilirsin inegöl yenişehirde güzel parkurlardan bazıları biz bu parkurlara gittik ben kendime yaptığım turlarla ilgili bir site hazırlığı yapıyorum ama şimdilik photoblog yaptım agustos ayında yapmış oldugumuz uludağ turu ile ilgili fotoğraflarımı yükledim daha sonra diğer fotolarımıda yüklücem bakmak istersen http://onsbike.photoblog.com adresinden bakabilirsin ama şimdilik 20 adet foto var elimde o tura ait70 yakın foto var benim üzerimde kırmızı bir forma var bana ulaşmak istersen 0535 2975180 ulaşabilirsin ayrıca şen bisiklet irfan abiyi sormuşsun gsm 0533 4369385 numaradan nereye taşındığını öğrenebilrsin
    bol pedallı günler

4. Tarık DUMAN

Tarık DUMAN Kıdemli Üye

Seviye:
    vayy onur kardeşimmm ....
    abi hoşgeldin... senide burada görmek ne güzel :)

5. Mustafa_Temizel

Mustafa_Temizel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Verdiğiniz yerler çok güzel ama biraz uzak.Ama çok güzel yerler.Ben zaten genelde sürekli uludağı kullanırım.Biz her yaz tatil amaçlı olarak oradayız.Ben genelde tek takılırım.Yani bi grubum yok.Henüz öyle bi grup yapamadık.Şen bisikletin yerinide buldum sağol.Bizim evin hemen arkasındaymış.Ve sitenizide gördüm.Gayet güzel resimler var.Zirve yoluna kadar çıkmışsınız.Oraları çok güzel yerler.Bu sene bende abimle çıkmıştık bisikletle.Ayrıca geziniz mükemmel olmuş.Eğer sizi görürsem sizinle mutlaka görüşmek isterim.Benim numaramda 0537 457 07 71

6. ismail issi

ismail issi Kıdemli Üye

Seviye:
    bnde biraz bilgi verebiilirim bursa icin örn abimler her pazar belli bir yerde toplanıp toplu antrema cıkıyorlar arkadaşın dedigi gbi gündogdu mudanya uludag gbi eger onlara katılmak isteyen fala olursa yardımcı olabilirim :) :) :)

7. onsbike

onsbike Üye

Seviye:
    merhaba Tarık cığım sagol senide görmek hoş
    vaybe bizim grup burda he deminde kevs gördüm süper yaa görüşmek üzere kendine iyi bak:in:
    ayagın pedalından eksik olmasın:)

8. onsbike

onsbike Üye

Seviye:
    merhaba Mustafa:) :)
    resimlerimi beğendiğin için teşekkür ederim ayrıca hiç çekinmeden arayabilrsiniz biz bisikletçiler her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız görüşmek üzere :)
    ayagınız pedalınızdan eksik olmasın:in:

9. Karakartal Platton

Karakartal Platton Forum Bağımlısı

Seviye:
    sanırım Uludağ milli parkında bir yer var.Ve çok gizemli bir yer Mustafa cığım gece o parkura girmeni pek tavsiye etmem .