Bisiklet paketlemek

Scudo

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
cok tesekkurler ben on tekeri sokup kadroya baglasam gidonu kadroya duz sekilde yapsam kolilesem nasil olur sizce arka tekeri sokmeyeyim diyorum

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Arka tekeri sökmek, yer kazanımı için iyi ancak sökmeden de sığıyor bazen koliye.
Söktüğünüz her parçayı ayrı ayrı sarmalayıp öyle kadroya sabitlerseniz daha sağlıklı olur ;).

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.339
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba,

Bu konuda "mchael" arkadaşımız profesyonel ötesi! Sanırım kendisi birkaç cümle ile özetleyebilir. Kendisinden aldığım bisikletin kargosunu görünce inanamamıştım. Yakında bunla ilgili bir foto-animasyon koyacağım.

Hoşçakalın

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
@basri
teşekkürler tuncay abi
paketleme konusunda şunları söyleyebilirim
eğer anahtar varsa, maşa,gidon,teker seti,sele ve borusu,pedalleri ve arkavitesi sökmen uygun olacaktır.kadronun iki tarafından tekerleri kadroya sabitlersen maşa,gidon vs diğer parçalar için aralarda bolca yer olacaktır.onlarıda boş aralara koyup iyice sabitledikten sonra minimum hale gelir paketleme.
tuncay abi müadenle bisikletin normal hali ve paketledikten sonraki halini eklemek isterim:)
bu şimdi tuncay abide olan bisikletin normal hali:D

buda paketlenmiş hali

pek bisiklete benzediği söylenemez paketlenmiş halinin:D umarım sağ salim ulaşır bisikletin

• Beğen
Tepkiler: ultegra

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
süper yaa :D tebrikler cok iyi bi iş olmus ...

Tepki
2
vallahi çok güzel olmuş elinize sağlık benim de paketlemeye ihtiyacım olucak ama bu şekil hiç aklıma gelmemişti gerçekten çok şaşırdım tebrikler elinize sağlık.