Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Önerisi..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cihan Gazi tarafından paylaşıldı.

1. Cihan Gazi

Cihan Gazi Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikle merhaba pedal sever dostlarım..

Bisiklete olan merağımdan dolayı bisiklet alma ihtiyacı duydum. Şu anlık bütcem 1300 tl civarı bir süredir araştırıyorum. Aklıma yatan whistle mivok 1160. Forumda çok tutulan bir bisiklet olmadığı yazıları dolaşıyor. Bu yüzde herkezden bir öneri bekliyorum. Benim için önemli olan performans ve konfor.

Şimdiden teşekkür ederim..

Doğukan KARBAL bunu beğendi.
  2. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Merhaba pedalsever dostum.Bende Whistle Mıwok 1160D alacağım. Forumda kötülüyorlar evet doğrudur. Nedeni ise kadrosu... Kadrosu ağır bir kadro ancak kadroya bakmamanı tavsiye ederim. Kompanentlerine bakarak satın al bisikletini. :) Bende Whistle'ı sevmem fakat kompanentleri gayet iyi. O bisikleti alacağım aradan biraz süre geçtimi de Merida bir kadro satın alacağım. :) Sanada böyle bir şey yapmanı tavsiye ederim. İyi forumlar. :)

3. Cihan Gazi

Cihan Gazi Yeni Üye

Seviye:
    Evet kadro ağır ama çok güzel görünümlü bir bisiklet. Dediğin gibi kompanentlerini inceledim hepsi gayet iyi. Ama aldıkdan sonra pişman olmak istemiyorum. İçime sinmesi lazım. Yorumlarda biraz olumsuz etkiledi. Şu an aklımda mivok 1160 ve MERİDA MATTS TFS 200D var. Hangisi uygun olur sence ?

4. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ;Bak aynı aralıkta bende kaldım. Forumdaki dostlarım Merida dediler. Ben de Merida alacaktım. Ancak kompanentler geldi aklıma. Merida'da Sram var. Sram duyulduk ancak Shımano daha da duyulduk. Ben Whistle dedim. Çünkü kadrosunu sonradan Merida ile değiştiricem. Hem full deore bir kompanentim olucak hem de bir süre sonra Merida'nın daha üst seviye bir kadrosu olucak elimde. :) Bana göre bu daha mantıklı. ;)

Cihan Gazi bunu beğendi.
  5. Tolga Yücel

Tolga Yücel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aynen bende böyle yapmayı planlıyorum.. Whistleyi satın alırken 0 kadroyu trek veya sağlam bir kadroyla üstüne bir miktar para verip almayı düşünüyorum.. kadro kötü napalım :)

6. Cihan Gazi

Cihan Gazi Yeni Üye

Seviye:
    Sanırım bende öyle yapıcam. Çünki whistle ve merida arasında kaldım. Meridanın kadrosu güzel ama parçaları mivok 1160la kıyaslanamaz. Sürebilme şansım olsa mivok 1160ı düşünmeden alırım.