Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ozi* tarafından paylaşıldı.

1. ozi*

ozi* Yeni Üye

Adı:
    Ozan
    Seviye:
    Merhabalar.Birkaç yıl önce Bianchi Scorpion bisiklet almıştım.O zamanlar bisikletlere karşı ekstra bir ilgim yoktu ama zamanla bisiklet kullanmanın verdiği özgürlük hissini ve heyecanını tatmaya başladım.Yaşım da ilerledi tabi,boyum uzadı.Bisikletin kadro boyu bana 2 beden küçük şu anda.Sele borusu alıp idare ettim şu ana kadar,ekipmanlarım da var.Önumüzdeki günlerde hava şartları kötüleşecek.Kış geliyor.Turlara fazla çıkamayacagim.Bu yüzden bisikletimi satmaya karar verdim.Yaza doğru yeni bir bisiklet almak istiyorum.Yine dağ bisikleti olacak.Fiyat konusunda 1000 tl civarı benim bütçeme uygun şu anda.Elbette bundan 100 az, 200tl fazla olabilir ;) Önerilerizi bekliyorum.Çok teşekkür ederim :)

2. ozi*

ozi* Yeni Üye

Adı:
    Ozan
    Seviye:
    Merhabalar.Birkaç yıl önce Bianchi Scorpion bisiklet almıştım.O zamanlar bisikletlere karşı ekstra bir ilgim yoktu ama zamanla bisiklet kullanmanın verdiği özgürlük hissini ve heyecanını tatmaya başladım.Yaşım da ilerledi tabi,boyum uzadı.Bisikletin kadro boyu bana 2 beden küçük şu anda.Sele borusu alıp idare ettim şu ana kadar,ekipmanlarım da var.Önumüzdeki günlerde hava şartları kötüleşecek.Kış geliyor.Turlara fazla çıkamayacagim.Bu yüzden bisikletimi satmaya karar verdim.Yaza doğru yeni bir bisiklet almak istiyorum.Yine dağ bisikleti olacak.Fiyat konusunda 1000 tl civarı benim bütçeme uygun şu anda.Elbette bundan 100 az, 200tl fazla olabilir ;) Önerilerizi bekliyorum.Çok teşekkür ederim :)

3. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bu tarz yorumlara artik cok yorum yapan olmuyor güzel kardesim, nedeni de foruma yeni üye olup hic arastirma yapmadan direk böyle bir konu actigin icin. Sen en iyisi forumda biraz arastirma yap ve göreceksinki forum bu tarz konularla dolu. Inaniyorumki aradigin cevabi da yine arastirmayla yaza kadar bulacaksin.

Kolay gelsin.

Ulaş Çavuşoğlu bunu beğendi.
  4. Ensar..

Ensar.. Aktif Üye

Seviye:
    ghost se1100-960 tl
    kron xc 500-1140 tl
    salcano ng 555-940 tl
    carraro force 540- 1068 tl
    hic biri hakkinda bilgim yok ama carraro force 540 kullanicilari bisikletinden memnun ve tavsiye ediyolar. :)
    kadro boyunuzu iyi secin cunku kis geldi ellerinde ki bisikletler yavas yavas bitiyo bisikletcilerin ve size kucuk veya buyuk kadro satmasinlar bu da size uyar diye.

5. ozi*

ozi* Yeni Üye

Adı:
    Ozan
    Seviye:
    @Murat Cömez çok teşekkür ederim, araştırma yapacağım :)

6. ozi*

ozi* Yeni Üye

Adı:
    Ozan
    Seviye:
    @Ensar.. Modelleri inceledim.Biraz daha araştırma ile kendime en yakın en uygun modeli seçmeye çalışacağım.Tesekkur ederim.