Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet önerisi bekliyorum.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Burak ERDEM tarafından paylaşıldı.

1. Burak ERDEM

Burak ERDEM Yeni Üye

Seviye:
    İstanbulda yaşıyorum ve şehiriçinde kullanmanın yanında şehirler arası da kullanacağım bir bisiklet istiyorum. Forumda genel olarak Borla'dan söz ediliyor ona o fiyatı verene kadar daha uygun başka bisikletler alınamaz mı? Mesela Bianchi Speed gördüm ( http://www.bisikletcim.com/store/ProductDetails.aspx?productid=25324 ) 300 TL. Bununla da şehirler arası gidilemez mi? Sabahın bu saatinde soracak kadar bisiklet istiyorum düşünün artık halimi uyuyamıyorum :( :))

2. serkkan

serkkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bisiklet virüsü bulaştıysa vay haline :D
    Şehir içi veya şehirler arası için City bike tavsiye ederim , tabiki MTB ile de gidersin ama amaca uygun olmaz.
    Malesef ucuz bir bisiklet öneremicem çünkü ucuz mal alacak kadar zengin değilim.:rolleyes:
    Bianchinin yanından bile geçme zaten ölçü problemin olur çünkü genelde standartır ölçüler.
    Trek,Scott,geotech,corratec de taksitle bir bisiklet almak mümkün bunlara yönel ve araştır derim.
    2.el den de yararlanabilirsin uygun şeyler düşüyor çoğu zaman.!
    Bol pedallı günler dilerim...

sadana bunu beğendi.
  3. levent çetinkaya

levent çetinkaya Aktif Üye

Seviye:
    Sedona Borla- Bianchi Speed iki model arasında çok fark var Borla çok daha önde elbetteki Bianchi nin de iyi bisikletleri var ama fiyat yükseliyor doğal olarak eğer 300 tl civarında bir bisiklet düşünüyorsan ikinci el bişeyler bak sıfır olsun daha fazla verebilirim diyorsan Whistle Miwok modellerini tavsiye ederim

sadana bunu beğendi.
  4. Emirhan Kaya

Emirhan Kaya Kıdemli Üye

Seviye:
    Bianchi yerine tabikiide Sedona Borla çünki kalite farkı var ve kadro boylarında zorluk çekebilirsin arkadaşlarında dediği gibi 2. el sayfasına bak forumun orada çok güzel bisikletler oluyor

5. M.A.Y.

M.A.Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Şehir içi - şehir dışı genelde asfalt yolda uzun yolculuklar yapacaksan öncelikle 28 jant tercih etmeni öneririm mtb ye göre daha az yorularak daha hızlı ve daha fazla yol alırsın
    Aluminyum kadro olursa yokuşlarda fazla yorulmazsın, trafikte ani hızlanma durumlarında da avantajın olur
    Belirttiğin fiyatta şehirlerarası kullanılacak bir bisiklet biraz zor gibi
    Arkadaşın dediği gibi bu forumda 2. el bölümünde çok güzel bisikletler oluyor
    Hayırlısı olsun dostum :)

sadana bunu beğendi.
  6. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Eğer bütçen 300 liraysa sıfır hatta ikinci elde biraz zor abi.Ama net bütçeni belirtirsen bize bizde sana ona göre bir bisiklet önerebiliriz. :)

sadana bunu beğendi.