Bisiklet önerisi(400-500 tl)

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
merhaba arkadaşlar ben öğrenciyim pek fazla bi bütcem yok 400-500 tl arası bir bisiklet düşünüyorum sıfır veya temiz bir 2. el bu bütceye uygun önerebileceğiniz en iyi bisiklet hangisidir şimdiden teşekkürler

Scudo

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
ilk önce bize Boyunu-Bacak arası boyunu ve bisikleti nerelerde kullanıcağını söylemelisin araziye gireceksen dağ al sadece şehirde süreceksen şehir bisikleti al rahat edersin

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
@cüneyt yayla
evet ya haklısın nerde kullanacağımı yazmayı unutmuşum ben bursada oturuyorum ve bursada arazi bulmak kolay yani araziyede girerim şehir içide gezerim benim için en uygunu dağ bisikleti (boyum 1,66 yaşım 14)

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
ng 650 26 16inç al istanbulda olsaydın sana sirkeciye git derdim ama bursadasın bilenler yorum yapsın

Zaferataş

Üye
Tepki
1
Bursanın neresindensin? [ Bende bursalıyım.. :) ]

Yeni yalova yolu üzerinde sağlı sollu bisikletciler var. Ama bi Aydın bisiklet ve Bisiklet Center ' a kesin uğra derim. Aydın bisiklet Kron-Sedona vs. vs satıyo. Bisiklet center ise Carraro Salcano vs vs. Bianchi markalarda ise Özdilekde indirimler var %18 oranında fiyatları baya düşüyo oraya da bi bakmanı öneririm.

Bana sorarsan bisiklet center' da carraro 417 felan bulabilirsin bana 520 e bırakmışlardı. Ama sen 419 sor ısrarla getittirmeye felan çalış derim o bisiklet işini görür hem iyi indirimde yapıyorlar. 500 de sabitsen carraro 417 iyidir derim yine de sen bi gör :)

• Beğen
Tepkiler: gok

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
carraro 419 veya kron xc 250 (link)

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
xc 250 diyorsunuz ama heralde problemlerini okumadınız ? vitesi ikiye bölünüyor maşası yağ akıtıyor
adam öğrenciyim diyor siz ucuz ama sonradan masraf yapacak bisiklet öneriyorsunuz.ng650 al ama v frenli al kesinlikle v frenli al

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Bence genç öğrenci arkadaşımızı masrafa sokmaya, derde bulaştırmaya gerek yok. Çünkü bisiklet satın almakla da iş bitmiyor. Pek çok ekipmana da ihtiyaç var ve bunlara da bütçe ayırması gerekecek. Bence Salcano NG650 işini gayet iyi görür. Hiç araştırma yapmasına, fiyat yükselticem diye kendisini zorlamasına gerek yok. Bir süre kullanır, zaten ilerleyen yıllarda değiştirmek isteyecek. Gidip Carraro Daytona bile alsa birkaç sene sonra değiştirmek ister yani, insanoğlu bu hep daha iyisinde gözü var :)

Salcano NG650 diyorum.

Tepki
5
Bisiklet
Dahon
cüneyt bey bende kron xc 250 kullanıcısıyım ama dediğiniz hiç birşey olmadı...bu bence bisikletin nasıl kullanıldığına bağlı..eğer siz bisikleti çok sert kullanır,dikkat etmezseniz böyle şeyler olabilir,normaldir..bence xc250 al rahat et zaten 14 yaşındasın ve uzun bir süre kullanırsın :)

yunusemre7737

Aktif Üye
Tepki
14
bence peşin olarak ng 650 al bayiden hem adama sezon sonu felan der biraz indirim de yaparsın.Geriye kalan paraya kask vb. alırsın

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
@yunusemre7737
kaskım vs. ve tüm aksesuarlarım tam dır sadece bana yeni bir bisiklet gerekli eski bisikletime talip olacağını sanmam ama eğer almak isteyen olurda bütcemi 100 lira daha yükseltmek amaçlı eski bisikletimi satıyorum (link)

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
herkeze teşekkürler arkadaşlar benim düşüncem biraz şekkillendi sizce mantıklımı kron xc250 nin kadrosunun çok iyi olduğunu duyuyorum bende kron alıp gün geçtikçe viteslerini maşasını vs. değiştirsem iyi olmazmı

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
salcano öneririm hem garantisini yaptırmak için bayiileri boldur

Tepki
0
Selamlar elimde 2013 model kron xc 500 marka mekanik diskli bisiklet bulunmaktadır. Yaklaşık 1,5 2 ay önce aldım çok temiz bakılmıştır hergün jant tellerine kadar temizlerim fakat her bisiklette oldugu gibi bikaç çizigi var kadroda digerleri kılcal farkedilmesi çok zor. Lastikleri rubena çok fazla dişli bi lastik degildi orjinali birazda kullanımdan dolayı eridi ama gayet sağlamlar. Maşada boşluk var kuvvetli bi şekilde çektiginizde ses yapıyor bisikletçiye sordum 15 lira acılıp yapılır dedi ve arka aktarıcının kulağu yamuldu istenildiği takdirde düzeltilebilir istemezseniz 0'ı 35-40 tl arası o yüzden fiyat 700'den 650'ye düştü. Yanında ekstra bakım spreyi ve balata temizleyici sprey verilecektir. Konya içi veya başka bi şehirden almak isterseniz paketleyip kargoyla yollayabilirim. Daha detaylı bilgi için 05366795667 nolu telefonumdan ulaşabilirsiniz. İyi günler.