Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet nereden alınır? (Carraro)

Konu, 'Carraro' kısmında M. ERDEM tarafından paylaşıldı.

1. M. ERDEM

M. ERDEM Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bugün sabahtan Bostancıdaki Bisiklet Evim'e gittim Carraro CRP 710 almak için gerçekten uğradığım bisikletçiler arasında böyle iyi davranılan başka bir bisikletçi görmedim. Eyna bey ve Yaşar bey (kendileri aynı zamanda bisiklet sporuyla da uğraşıyorlar) her türlü konuda yardımcı oldular sağolsunlar. Umarım böyle bisiklet satıcıları çoğalır da sadece milleti nasıl kazıklarım diye bakan satıcılar iş yapamaz.

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Onlar gibi ne saticilar var ama reklam iyi, begendim. ;) Bir telefon numarasi eksik. :)

3. Nyusha

Nyusha Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    bisiklet alacaksan küçük şehirlerden alacaksın. örnek olarak çanakkale. geçen sene arkadaşın biri sedona 721 i ankara dan 950tl ye alırken çanakkale den alan arkadaş 770tl ye almış üstüne de pompa vb ekipmanları hediye etmiş

4. selami atay

selami atay Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    carraro bayii sinden alinir crx960 bakin derim bütçe iyi ise. herkes iyi davranir satana kadar satış sonrası ilgi onemli

5. İbrahim K.KAVAK

İbrahim K.KAVAK Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    ben de aynı modeli bostancı bisiklet evimden aldım. gerçekten ilgililer. benim istememe rağmen daha pahalı olan ama üzerindeki vites ve fren takımı daha basit bir modeli bana satmaya çalışmadılar. 1 aydır bisiklet sitelerini takip ediyorum gerçekten satmadıkları bisikletin üzerindeki takımları Carraro crp 710 a göre daha geri.

M. ERDEM bunu beğendi.