Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet-motosiklet? bisiklet ise hangi tür bisiklet

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında byhsyn34 tarafından paylaşıldı.

1. byhsyn34

byhsyn34 Aktif Üye

Adı:
    Hüseyin I
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selamlar bisikletforum
    bir bisiklet forum sitesinde böyle başlık mı olur tabi ki bisiklet :naslyany: diyebilirsiniz. lütfen demeyin :)
    Öncelikle şu anda elimde ehliyete yetecek para var. Ve ağustosun başında da ehlyet parası hariç 5000 tl gibi motora yetebilecek param olacak (umarım)
    Bisikleti çok seviyorum gerçekten çok seviyorum da istanbulda şehir içinde uzak mesafelerde kullanım amaçlı bir de motosiklet istiyorum. elimdeki bisikletimi sattım. Model yükseltme amaçlı ama şimdi ne alsam bilemiyorum. Açıkcası çok fazla bir bütçe ayırmak istemiyorum. Sonucta trafikteyiz kaza olur bir şey olur bisikletin parçası kırılır maksimum 105 setli bir yol bisikleti(birşeyi bozulunca tamir ettircek bütçem olmalı) veya motor istiyorum. Yol bisikleti olarak triban 520 ile alur 700 ve ultra 700 arasında kaldım :(
    Kesinlikle yol bisikleti almalıyım ve biraz antremanda yapmayı düşünüyorum bu alanda kendimi geliştirebileceğime inanıyorum yaş daha 19-20. Lakin ağustosda o para elime geçince kendimi istanbuldan cıkıp ege akdenize bisikletle de vurmak istiyorum. Yol bisikletlerinde bagaj yok. Eee nasıl yapıcaz, bu yüzdende tribana biraz yöneliyorum :hhhhhh: Acaba triban beni yol bisikleti anlamında keser mi? Yani 10,5 kg yol bisikleti biraz ağır evet de bagajı var.
    Ya da şöyle bir seçeneğim var. Ultra 700 veya alur 700 alıp üstüne bir de 1000tllik tur bisikleti(sedona 410 merida crossway 20v, triban 500 fb(ön bagaj girişi +1) gibi)
    Motor + bisiklet almak cok isterdim ama ekipmanıydı motoruydu sigortasıydı imkansız oluyor.
    En az 1 aydır aklımda tur yapan görüyorum surly toplayacam diyorum. Yol bisikleti görüyorum alur yada ultra alcam diyorum motor ve trafik sıkısıklıgını görüyorum motor alıcam diyorum :acpsnr:
    Evet yorum istiyorum tabi bu kadar cok yazıyı okumaktan sıkılmadıysanız :))

2. Emre Yönlüer

Emre Yönlüer Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    siz en iyisi hibrid bisiklet alın hem yola gelir hem tura gelir hem de bozuk yola gelir....:harika::harika:

byhsyn34 bunu beğendi.
  3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    5000 liralık bisiklet, 5000 liralık motordan daha fazla mutlu edecektir sizi.

hues ve domino.tr bunu beğendi.
  4. domino.tr

domino.tr Üye

Adı:
    Orhan T
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Buna kesinlikle katılıyorum . . .

mariokaldato bunu beğendi.
  5. gmfaruk

gmfaruk Forum Bağımlısı