Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet&motorsiklet tutkumuz

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında dogan avcı tarafından paylaşıldı.

1. dogan avcı

dogan avcı Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

merak ediyorum bizdeki bisiklet tutkusu acaba sadece "bisiklet tutkusu" mudur yoksa "iki teker'e olan aşk" mıdır? yani bisikleti olan kaç arkadaşımızın aynı zamanda motorsikleti de var? benim bisikletim var ve çok severek kullanıyorum. ancak aynı zamanda yeni yeni realiteye geçmeye başlayan motorsiklet tutkum da var, fakat alıp almamakta kararsızım hala. bu konudaki yorum yapacak arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

selamlar,
    dogan

2. Bedreddin

Bedreddin Aktif Üye

Seviye:
    İstanbul gibi bi şehirde motorsikletin büyük bir kolaylık olacağını düşünüyorum. Gerçi nerede yaşarsak yaşayalım, motorsiklet başlı başına bir keyif bence. Benim de hayallerimde orta karar bir motorsiklet sahibi olmak var. :)

dogan avcı bunu beğendi.
  3. A.Samet Topcuoglu

A.Samet Topcuoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Benım motor almam olum fermanımı kendı elımlem yazmam demek oldugu ıcın oyle bır tutkuya kapılmıyorum ve butun sevgımı bısıkletıme werıyorum :) 10 arkadasımdan 8 ı Samet motor alırsa olur dedı yanı MOTOR=Olum benım ıcın :)

dogan avcı bunu beğendi.
  4. dogan avcı

dogan avcı Aktif Üye

Seviye:
    işte benim de karar vermekte zorlandığım olay bu.. birincisi riskli bir tutku olması motor kullanmanın (hele de benim gibi iki çocuğun varsa), ikincisi, motora geçiş yaptığım anda daha pratik ve kullanışlı oldugu için bisikletten vazgeçebilme ihtimali. diğer yandan çevresel fakötürler de bence çok önemli. yani yeşilci ve çevreci isek ve buna inanıyorsak bence motor kullanılmamalı , bisiklete devam diye düşünüyorum.

5. kadir tekiner

kadir tekiner Yeni Üye

Seviye:
    merhaba
    benim hem motorum hemde bisikletim var, ikisininde yeri ve sürüş zevki farklı tek ortak noktaları 2 teker ve rüzgarı yüzünüzde hissediyor oluşunuz ikiside özgürlüğü ifade ediyor eger acil ve tek gitmem gereken yerlere motorla gidiyorum ,acil ve tek olmadığım zamanda arbayla fakat bisiklet daha farklı motorlu olmadığı için hissettirdiği duygu hem özgürlük ,hemde sportmenlik farklı ve güzel zevkler tavsiye ederim

dogan avcı bunu beğendi.
  6. dogan avcı

dogan avcı Aktif Üye

Seviye:
    yorumların için çok mersi kadir. ama ikisini birden mi tavsiye ediyorsun?? yoksa sadece bisikleti mi??

7. kadir tekiner

kadir tekiner Yeni Üye

Seviye:
    merhaba
    ikisini birden zaten bisikletin var, kimseyle paylaşamıyorsun ama motosiklet öyle değil 2 kişi gitme imkanı da sağlıyor ikisini birden tavsiye ediyorum,kişiliğine ve hayata bakış tarzına göre bir motosiklet seçmeni tavsiye ederim motosiklet hayat tarzıdır.

dogan avcı bunu beğendi.