Bisiklet Montu Tavsiyesi

Tepki
0
Arkadaşlar rüzgar geçirmeyecek ve orta yağmurda da su geçirmeyecek bir mont tavsiyesi arıyorum.
Kapşonlu tercihimdir.Kışlık tarz aramıyorum.Polarla kullanacağım.
Önerilerinizi benim için faydalı olacaktır.
Ben kendi kafamdakileri sıralayayım.

1. (link)
2. (link)
3. (link)
4. (link)
5. (link)

Scudo

ozan aktürk

Daimi Üye
Tepki
104
Montla bisiklet kullanıldığını ilk defa sizden duyuyorum. Çoğu kişi antrenmanını termal içlik üstüne kışlık forma ve yağmurluk ile yapıyor.

Emrah Demirci

Forum Bağımlısı
Tepki
482
Bisiklet
Scott
@ozan aktürk

Benimde düşüncem sizle aynı yönde, hatta bisiklet için su ve rüzgar geçirmeyen termal takım formalar mevcut

• Beğen
Tepkiler: ozan aktürk

sabihavni

Aktif Üye
Tepki
55
Bisiklet
Merida
Daha kışlık (rüzgar geçirmez-içi polarlı) olarak CMP CAMPAGNOLO markasının softshell montları var ben kullanıyorum öneririm.Türkiyede bulmak zor olabiliyor.Eğer düşünürseniz temin etmede yardımcı olabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Barış TURAN

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Decathlon düşünmüyorum demişsiniz. Yine de paylaşmak istiyorum.
(link)

http://www.decathlon.com.tr/media/822/8221264/big_e347ca1ae696495791cc48ff7e294291.jpg
Mağaza da indirime denk gelip 75 TL'sına aldığım bir üründür. Serin ve yağmurlu hava da altına tek bir termal içlik giyilerek denedim ve çok memnun kaldım. Koltuk altlarında havalandırma fermuarları mevcuttur.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Ben bunu kullaniyorum ve rüzgarin sogun ve yagmurun hakkini veriyor. (link)

Icine yagmur gecirmiyor daha dogrusu yagmur damlalari akip gidiyor ve suyu emmiyor. Rüzgar icine islemiyor ve soguk kesinlikle hisedilmiyor cok sicak tutuyor. En iyi özelligi ince ve cok hafif. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tepki
0
Arkadaşlar elimde le francenin rüzgarlık ve yağmur için montu var ama ben bunlarla günlük olrakta gezmek niyetindeyim ona göre değerlendirirseniz uygunmu sizce.