Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet merağı,Ama yardımınız gerekiyor

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında serkan kurtulmuş tarafından paylaşıldı.

1. serkan kurtulmuş

serkan kurtulmuş Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba,
    Birden bire bir bisiklet merağı sardı beni.Ama ne alacağımı ne ölçülerde alacağımı bilemiyorum aslında o yüzdende siz bu işin içinde olan arkadaşlarımdan destek istiyorum.Öncelikle bu iş için bütçem 400-500 lira ilk etapta bunu klasik İstanbulda kullanacağım,Oturduğum yerde öyle düzgün yollartı olan bir yer değil.Boyum 1,91 ne ölçülerde bir bisiklet bana uygun olabilir.Ve uygun bir bisikleti nerden temin edebilirim.2.elde olabilir sonuçta iyi birşeyse..Arkadaşlar ciddi anlamda destek bekliyorum bu konuda.Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.
    Herkese selamlar,

2. timurdigital

timurdigital Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    öncelikle bu konudaki sayfanın en üstünde bulunan önemli konu başlıklarını okuyunuz.

serkan kurtulmuş bunu beğendi.
  3. ahmet hamdi alsat

ahmet hamdi alsat Aktif Üye

Seviye:
    19 inc kadro size uygun olur bence ama zaten bu butceyle sıfır bisiklet pek mumkun deil ıkıncı el araştırabilirsin dostum ya da parça parça toplayabilirsin bunun da ayrı bi zevki var tavsiye ederim

4. yasin emre erdoğan

yasin emre erdoğan Aktif Üye

Seviye:
    bu bütçeyle salcano modellerine bakabilirsiniz,astro sizin için iyi bir başlangış olur.salcanonun internet sitesine girerseniz satış noktalarını tam olarak bulabilirsiniz,size uygun olabilecek kadro 19-20 inç olabilir ama salcano kadrolarının geometrisini bilemiyorum en iyisi bisiklete binmek olur.

5. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sedonacı baba 500 e mi ne sedona 711 satıyordu galiba boy olmaz ama şansınızı deneyin bi iletişime geçin.