Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Kültürünün Toplumumuzda Yaygınlaşması Yazıma Ek Olarak Çağrım Var...

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında pedaltutkunu tarafından paylaşıldı.

1. pedaltutkunu

pedaltutkunu Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar... Daha önce açmış olduğum konuya ek olarak trafikte daha fazla dikkat çekip diğer araç sürücülerinin bisiklet kullanan insanlara daha fazla duyarlı olmaları için ve içlerinde doğa sevgisi, bisiklet sevdası olan insanları da bu spora teşvik edip, topluma ise bisikletin yoğun trafik karşısında özgür bir ulaşım aracı olarak kullanıla biliceği bilincini yaymak için ve kendi sağlığımız adına işe veya okula bisikletle gidip gelirken bisiklet forumun bizim için açmış olduğu bu güzel çatı altında gittiğimiz güzergah ve yola çıktığımız saatleri yayınlayıp gruplar halinde gitmemizin bu anlamda çevreye daha etkili bir mesaj vereceğini düşünmekteyim.
    Ben ise önümüzdeki hafta içi gündüz nöbetine geçiyorum (01 şubat ile 06 şubat arası ) ve doğal olarak işe bisikletle gidip gelmeye devam etmekteyim...
    Güzergahım ise ; 08:30 Bahçelievler yayladan çıkış yapıp E-5 üzerinden incirli, merter, topkapı, okmeydanı, mecidiyeköy, zincirli kuyu 1.levent 4. levent ve maslak ntv binası bitiş hattında gitmekte olup yukarıdaki yazımda bahsetmiş olduğum anlamda bana eşlik edebilecek arkadaşalar var olup güzergah ve çıkış saatim uygun gelirse beraberce bu misyonda pedallamaktan keyif duyarım...

İlginiz İçin Teşşekkür Eder
    Herkese Sağlık ve Keyif Dolu Pedallamalar Dilerim