bisiklet kültürü ve beyazın programı

bts.elektronik

Forum Bağımlısı
Tepki
777
arkadaşlar şu anda cnn türkte beyazın nasıl yani programında motosikletçiler ,motosikletler ve motosiklet kültürü adlı program yayınlanıyor programdakilerde övünerek motosiklet yaralı araçtır deyip italyaya falan gittiklerini anlatıyorlar.doğrusu biraz içerledim çünki asıl kültür bisiklet kültürü,asıl yaralı araç bisikletin kendisidir.buradan forumdaki tüm herkeze sesleniyorum bizde bişeyler yapıp neden haftaya yada başka bir zaman bisikletle ilgili bir program yaptırmayalım.bireysel olarak belki başaramayız ama forum olarak olabilir.

Scudo

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Alında çok güzel bi fikir. Bi ara bu konu ile ilgili bi sohbet olmuştu. Medya ile bi bağlantı kurabilmek veya bisikletle ilgilenen ünlüleri aramıza çekebilmek gibi fikir belirtmiştim. Sizin fikrinizle daha güzel ve avantajlı bi durum gibi gözüküyor. Girişimlerde bulunup bisiklet kültürünü insanlara anlatmak ve onlara sevdirmeye çalışmak bisiklet sporunun ilgi ve dikkat çekmesi sağlanabilir.

Sevgi ve Saygılarımla

Mustafa Önder ATİK

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
beyazın internet sitesine bu konuyla ilgili birer mail atsa herkez bence baya etkili olur üye sayısını göz önünde bulundurursak

erhan438

Aktif Üye
Tepki
70
Ben beyazın Sitesine İletişim bölümünden Beyaza mesaj attım Sizde atın isteğin çok olduğunu görsün.Tek mesajla olmazzzz.Hatta Site yöneticileri Bununla ilgili Banner yapsın Anasayfadan Duyursun yada Tüm üyelere mesaj atsın Ortak mesaj yazalım herkes onu göndersin :rolleyes: BU İŞİ YAPABİLİRZZZZZZZZZZZ

(link)

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
ben de msj cektim bisikletin yararlı bir araç oldugunu ve ülkemizde tanıtımının yeterli düzeyde yapılmadıgı tarzında konulara değindim ..:)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar bu yukarıda verilen sitenin Beyaz a ait olduğuna emin miyiz acaba ?

Beyaz kendi adına site kursa , google dan reklam alacağını sanmıyorum. :)

Msaj bölümünde Beyaz a mesaj gönderme bölümü olsa da , aşağısında "Site yöneticisi Beyazın kendisi değildir, bu siteyi hazırlayan teknik insandır. Bana gönderdiğiniz hiçbir mesaj Beyaz'a ulaşmaz" diye bir uyarı da bulunmakda.

Bu tip işler için muhakkak basından tanıdık bulmak gerekiyor.

Bisikletçi karikatürist bir arkadaşımız vardı ? Mesela o Beyaz a, yada başka bir medya kuruluşuna ulaşabilir bence.

• Beğen
Tepkiler: Önder Özdoğan

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Tskler oncelikle

ornegin belki forumdan takip ettimisinizdir

bu ay sonu bir turumuz var ve basindanda katilim olacak bir aksilik olmaz ise

Bilginize

Ve katilimda herkeze aciktir :)

(link)

• Beğen
Tepkiler: MustafaOnderATiK

erhan438

Aktif Üye
Tepki
70
@Soner Sarıhan

Site Beyaza Ait. Googla yazınca Beyazıt öztürk ün Resmi sitesi olduğu yazıyor.

Bahsettiğin mesaj olayıda Mesajları beyaz okur ve cevaplar demek isytiyor sanırım :D

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
ya cnndeki programın kendi sitesine atarsak daha etkili olacağını düşünüyorum ayrıca sadece beyazla sınırlı kalmaması gerektiğini düşünüyorum sabah trtde istanbul delta bisikleti gördüm mesela

erhan438

Aktif Üye
Tepki
70
ben cnn de iletişim adresi bulamadım bulan varsa oraya da atabilirz
Site yöneticileri ilgilenicez dedi ama hiç ses yok:(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Anadolu Haber Ajansında calısan bır gazetecı dostum var onunla gorusurum bu kobuyu emınım bır seyler cıkar.