Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet kornası öneriniz var mı?

Konu, 'Arşiv' kısmında Metela tarafından paylaşıldı.

1. Metela

Metela Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhaba,

Bisikletimde sadece küçük bir zil bulunmakta ancak geçenlerde bir araç geri geri beni ezmeye niyetlendiğinde zilin hiçbir faydasını göremedim, ben de bir korna alayım dedim. Daha önce konu açtım ancak fikir almaya çalıştığım ürünler hakkında hiçbir yorum gelmedi, iki arkadaş airzound ve düdük önerisinde bulundu fakat airzound çok yer kapladığı düdük ise acil durumlarda ulaşılması ve kullanması zor olduğundan bildiğimiz pilli bir ürün arıyorum ancak ürünlerin fiyatları farklı farklı 140db ürüne 120 tl fiyat veren var 120db yazıp 40 tl diyen de var, sizin tavsiye edeceğiniz fiyat performans açısından uygun bir ürün var mıdır?

önceki açtığım konunun linkidi de bu belki ürünlere bakabilirsiniz varsa aranızda kullanmış olan, deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Bisiklet kornası tavsiyesi, Hornit, Plus, Xbyc 9682, accacia, deemount, rockbros, Orp smart..

2. Kaang96

Kaang96 Aktif Üye

Adı:
    Kaan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
  3. Metela

Metela Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    :D bazen yayalara ben de aynısını düşünüyorum, düdük olayını zaten bşata dedim, pratik değil, anlık bir durumda onu kullanmam imkansız, aliexpress deki ürünü kullanan var mıdır zaten benim en çok öğrenmek istediğim , pilli kornalardan hiç kullanan olup olmadığı ve 20 liralık birşeyle 100 küsür liralık birşey arasında cidden fark çok mu ya da 20 liralık yeterli mi? Tabi yayalar için demiyorum ben bilhassa arabaları uyarabilecek birşey arıyorum. bisikletimde yer olmadığı için de çok kaba birşey olmamalı gidona takılacak kadar birşey..

4. Kaang96

Kaang96 Aktif Üye

Adı:
    Kaan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
  5. Metela

Metela Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    teşekkür ederim, biraz tembellik yapmışım daha doğrusu aratııtrırken "pilli bisiklet kornası" diye aratmıştım :( doğru düzgün birşey çıkmayınca bu konuları açtım, baya bir yazan çizen olmuş oradan bakıp fikir edineceğim, tekrar sağolasın.

6. Kaang96

Kaang96 Aktif Üye

Adı:
    Kaan
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye: