Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet konvoyu adabı

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında caner ünsal tarafından paylaşıldı.

1. caner ünsal

caner ünsal Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Her pazar sabahı Karşıyaka Sasalı bisiklet yolunda Tansaş tarafından bisiklet konvoyu oluşturuluyor ki son derece güzel bir faliyet diye düşünüyordum. Ama son zamanlarda konvoy içerisinde heyecanına hakim olamayan hem konvoydaki insanları hem bisiklet yolundaki diğer kullanıcıları rahatsız eden kişiler artmaya başladı.
    Seyrekte olsa parkurda tesadüf ettiğimde görüyorum ki konvoy içinde genç kızlarda oluyor , 60 yaşın üzerinde hanımefendilerde. Şimdi bu toplulukta gelişi güzel sollama yapmanın hem karşıdan gelenleri tehlikeye sokmanın hem konvoydakileri sıkıştırmanın lüzumu nedir? Bisiklet üzerinde ürkekçe gitmeye çalışan tecrübesiz kırılgan binicilere caka satmanın ne keyfi olabilir ki ?
    Burada Tansaş'a orgazinatör sorumluluğu olarak Grupta güvenli sürüş ve yolu kullanan grup dışı diğer bisikletçilere saygı göstermenin katılımcılara anlatılması ve denetlenmesi düşüyor. İzmirde yeni yeni filizlenen bisiklete olan ilginin soğumaması için emek vermek lazım

ali ayhan cıvıl bunu beğendi.
  2. Lenora Nora

Lenora Nora Lenora Nora™ ♥

Adı:
    Lenora Nora
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    @caner ünsal Eyvah. :) Tofas ile 16 yasındaki cocuklar gibi bisikletli tofaslar belirmeye basladıysa yandık.Ben denk gelmedim ama denk gelmesin.Artislik icin carpar vurursa acımam bende yerden yere carparım.Herkes hududunu bilmeli.Bisiklet bile olsa bu tür hareketle birini sakat bırakıp hastanelik edebilirsiniz.Ben arkadan vuran biri yüzünden 1 hafta bisiklete binemedim.Göz göre göre vurdu hemde.İsallah bu durum gercek olmaz.Saygılar
    İyi Forumlar Dilerim.