Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Konulu Araştırma

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Aykut Subaşı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Selam arkadaşlar.Bisiklet ve Profesyonel bisikletçilik hakkında sınıftaki arkadaşlara bir araştırma sunucağım ödev gereği.Bana bu konuda yardım lazım...

Bisikletle ilgili güzel bir araştırma-döküman lazım.Şimdiden herkese teşekkür ediyorum...

Admin bunu beğendi.
  2. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    bisikletın tarıhcesını sunabılırsın ama cok sıkıcı olur bence. gercı ılgılenmeyen kısıler ıcın cok ılgınc seyler bıle sıkıcı gelebılır. bence bısıkletı sevdırecek saglıklı yonlerını faydalarını falan gostermelısın..

3. Doruk Atay

Doruk Atay Bisikletkolik

Seviye:
    bisiklet kategorilerinden bahset... senin kendi sürdüğün kategorinden biraz daha açıklayarak bahset... önüne bir bisiklet resmi koy ve parça adlarını yaz.. (ayna kol, maşa, gidon, vsvs)... ve bisiklet ile ilgili varsa hedefini belirtmek işini görecektir... ;) kolay gelsin

4. Ali AKTAŞ

Ali AKTAŞ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Forum bu konuda çook büyük bi kaynak neresine baksan bilgi ! kimsenin bişe yardım etmesine gerek yok istediğin yerden istediğin kısmı kopyala-yapıştır yap dostum. Burası bisiklet kütüphanesi !

5. celil.mayaoglu

celil.mayaoglu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Aykut Subaşı bunu beğendi.
  6. Aykut Subaşı

Aykut Subaşı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    celil çok sağol yazının bır kısmını bu dokuman sayesınde aldım cok tesekkur ederım.

celil.mayaoglu bunu beğendi.
  7. celil.mayaoglu

celil.mayaoglu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Rica ederim, çok mutlu oldum gerçekten yardımım dokunduysa.
    Bisiklet alırken insanı çok güzel biçimde bilinçlendiriyo ve bence bisiklet almaya heveslendiriyor. Bisiklet almadan önce bulmuştum bunu.Çok işime yaradı.
    Bilgi bana göre kazıklanmamak için en büyük silah, piyasa alışveriş yaparken bilgisizsen karşındakine kölesindir eğer karşınndaki çakalsa.

Saraçhanede kadro boyunun ne olduğunu bilmeyen adamların elindeki 25kiloluk demir yığını kalas bisikletleri neredeyse bana zorla satmaya çalıştığını hatırlıyorum. Hatta o bisikletlerin arasında ismini tek hatırladığım, hatta ismi hala aklımdan çıkmayan şu Türk takımlarına uğur getirdiğine inanılan dünyaca ünlü, hatta dünyanın en iyi hakemi Collina'nın adını koymuşlar "Pier Luci Colina" diye:D

Adamın haberi var mıdır acaba diye söylenip gülmüştüm baya :D

Yani "2 tekere milyarları vermek" diyerek başlayan cümlelerle bisiklet almanın mantıksız veya çocukça olduğunu savunanlara göre de muhteşem bir materyal, çünkü bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın da önüne geçiyor. Bisikletin bilinmesi gereken terimleri var, bunları bilmeyen vatandaş ümit bisiklet ile trek'in arasındaki inanılmaz boyutlarda fark olduğunu kestiremiyor.

Hal böyleyken bu bilinçle yapacağın projeni aramıza yeni bisikletçiler kazandırmanı hedef davranış olarak benimseyerek sunman dileğiyle, sunumunda sana şimdiden başarılar..

8. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Türkiye nin en büyük bisiklet forumunda ve kaynakçasında "Bisikletle ilgili güzel bir araştırma-döküman lazım" diyerek konu açmak gerçekten ayıp.

Bu kadar mı kolaycıyız?

Yazık...

Taner Yavuz ve Ali AKTAŞ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.