Bisiklet kılıfı hakkında

alierkanimrek

Forum Demirbaşı
Tepki
339
Bisiklet
Carraro
Özel bir şey istemeyenler için en ucuz çözüm boyacılarda satılan naylon örtüler, metrelerce uzunluğunda ve geniş oluyor, bir tanesi kesilip birkaç tane kılıf yapılabilir, katlayınca küçücük bir şey oluyor.

• Beğen
Tepkiler: emre0x5d
Scudo

aknorl

Daimi Üye
Tepki
848
İsim
akın oral
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@srdrmrs
Decathlon sitesinde yok, müşteri hattını aradım bizde böyle bir ürün yok dedi. Muhtemelen güncel stokta olmadığı için böyle bilgi verdi. Evdeki çadıra makasla dalıcam kendim yapcam en sonunda ...bu kadar basit bir ürün için illa 50 tl kazık yemek zorunda mıyız?

srdrmrs

Forum Bağımlısı
Tepki
6.067
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Canyon
@aknorl Evet aslında basit bi ürün kendiniz de yapabilirsiniz. su geçirmeyen bir madde ile gayet güzel olabilir

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
yanlış hatıramıyorsam bir bisikletçide 25 liraya görmüştüm. belki ebatlar ufaktır. genel olarak 29 ve 26 inç fiyatının altında yaparsanız alan olacaktır

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Katlanır bisiklet için yapılırsa ben de isterim...

Gacemer

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Salcano
Bisikleti Antalya sıcağında evinin balkonunda güneş ve yağmur altında saklamak zorunda olan biri olarak uzun bir süre internet ve çevredeki bisikletçilerde koruma örtüsü aradım. Bulduklarımın tamamı MTB ve benzer yapıdaki bisikletler içindi. Yol bisikletinin özellikle gidon bölümünü de saran bir tane bulamadım, ta ki şuna rastlayana kadar: (link) Antalya decathlon'da yoktu. Ben de internet sitesinden alıp mağazaya gönderttim. Böylece hem kargo bedavaya geldi hem de oradaki bir Triban 500 üzerinde denedim. Tamamını örtüyor, alttan da bir tane cırt cırtı var, ama fermuarlı, yada komple lastikli olmasını tercih ederdim. En azından bu haliylede büyük ölçüde işimi gördü.

Gacemer

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Salcano
Yukarıdaki bahsettiğim kılıfı kullanış şeklim. Lastikli olması, geniş olup neredeyse tamamının sığması ve kalitesi güzel. Kullanımı kolay.

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Metindurak

Emre O.

Aktif Üye
Tepki
26
Bisiklet
b'Twin
Merhabalar internette gezerken böyle bir ürün gördüm fakat bisiklet kılıfı olarak arattığımda bulamadım acaba bu üründen kullanan var mıdır, adı nedir nereden temin edebilirim?

548951846asd456ffwe8.jpg

Kobebryant

Daimi Üye
Tepki
386
İsim
Erdem
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Diğer
Konuyu hortlatmak bu sefer bana düştü :) ..
Dükkanım ufak olduğundan bisikletimi gündüz kapının önüne koyuyorum ve hava şartları, rüzgar, güneş gibi etkenler var (önceki bisikletim çok tozlanıyordu) ..
Bisiklet kılıfı alacağım (link) bu ürünü kullanan var mı? .. Ya da önerebileceği ürün olan arkadaşlar var mı? ..

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.455
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İstanbul'un neresindesiniz acaba.

(link) o kadar para vermeye gerek yok. Decathlondaki gereksiz pahalı.

(link) daha da ucuzu .

Kobebryant

Daimi Üye
Tepki
386
İsim
Erdem
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Diğer
İstanbul'da Okmeydanı tarafındayım .. Onları da gördüm de ikinci olan ufak geldi gözüme, düz değilde ön tekerini yan koyacağım o yüzden biraz daha büyük olması işime geliyor Decathlondakinin ayrıca birde uzun ömürlü ve sağlam olmasını da isterim açıkcası ..

sevilcan

Üye
Tepki
2
Bende bu hafta sonu decathlondan almayı düşünüyordum ama böylebir çözüm üretilirse bende almak isterim