Bisiklet kazası ve polis raporu rezilliği

Scudo

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.347
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.
Lütfen daha sakin trafik olan yerleri tercih edin.
İstanbul da nekadar mümkün olursa tabi.

• Beğen
Tepkiler: samettanoglu

DDŞ

Üye
Tepki
52
İsim
Doğukan
Bisiklet
b'Twin
Ulan varr ya.. Bu ulkede emanetsiz gezmedigim kadar var yemin ediyorum. Videoyu izlerken bile ayar oldum. Iyi sabir varmis vallahi. Ben olsam buyuk ihtimal yaralamistim o lavuklardan ikisini..

Buyuk gecmis olsun.

Tiplere bak ya. Sadece dayaktan ve kufurden anliyo bu insan modeli emin olabilirsiniz

• Beğen

BağdatlıRuhi

Daimi Üye
Tepki
163
Bisiklet
Bianchi
Çok geçmiş olsun. Bu gibi durumlarda lisanslı sporcu olup olmamamız fark eder mi? Hukuk konusunda.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@samettanoglu

geçmiş olsun,bakın genelde avrupa yakada cangolar çoktur bu cangolar siyah şahincilerdir ve dobloculardır ve minibüs kullananlardır,bu araclara dikkat etmek gerekir,anadolu yakada km kareye ,okullar kapanınca bu cangolara raslamak mümkündür,bunlar anadolu yakada sahillere doluşur şileye doluşur,ve polinez yollarına doluşur bu cangolardan kurtuldum çok basit ,saat 05.30 çıkarım 1 saat 20 dakika makara yaparım ,etap erenköy-kayışdağı caddesi-aydos güneyden viaport,07.05 bazen 07.00 'de viaportta olurum,çünki bu etapta cango yoktur ama sevimli köpekler vardır ,onları beslerim 10-15 dakikamı alırlar dönüşte aynı etaptan yaparım 07.10 viaport eve varış 08.30 olur .bir tane doblo görmem bir tane siyah şahin yoktur ne minibüs dolusu insan .sabah nadir taksiciler olur,haziran temmuz ağustos eylül 15 'e kadar durumum hep aynıdır ,ekimde sezonu açarım orada tek araç yoktur,göçbeyli-bıçkıdere-göçbeyli 28 km 'de tempo yaparım,çok sert eğimlerde ,mayıs sonuna kadar çalışırım,istanbulda süratli bisiklet kullanmak için çok erken çıkılması ve 30 km 'de tempo yapılması gerekir ,iki güzergah belirlenmesi gerekir ve erken çıkılması gerekir çok emniyetli güzergah olması gerekir.

samettanoglu

Aktif Üye
Tepki
193
İsim
Samet
Bisiklet
Focus
@BağdatlıRuhi lisanslı olmamız yasal olarak bir önemi olduğunu düşünmüyorum ama polislere lisanslı sporcularız yarışlara hazırlanıyoruz dediğimde daha ciddiye alınıyorum

• Beğen
Tepkiler: BağdatlıRuhi

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun. 10 Nisan Polis Haftası'nda yollara, caddelere asılan yazılara ve pankartlara bakın birde burdaki polislerin tutumlarına bakın. Anlamak insana çok acı veriyor.

• Beğen

Atasoy

Tepki
12.347
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@kaskreis
Gittiğiniz yerde sizi davul zurnayla karşılayacaklar.Orda size hiç kötü davranmayacaklar.Orda hiç kaza olmayacak.Orda hiç kötü polis olmayacak.Orda sizi dört gözle bekleyen size birinci sınıf insan muamelesi yapan insanlar olacak. Allah Gönlüne göre versin.Gittikden bir sene sonra yukarıdakilerden biri olursa buraya yaz bende gidecem. Size iyi çufçuflar.

Hologram

Üye
Tepki
35
İsim
Harun Arslan
Bisiklet
Salcano
gecmiş olsun polis ayrı şöförler ayrı insan olmak çok zor sanırım =( gene amca iyiymiş

• Beğen

lampsakos

Aktif Üye
Tepki
125
İsim
muhammed akpinar
Bisiklet
Sedona
bu tur olaylara artik kizmiyorum, kizamiyorum. piskolojim bozuldu.artik kahkaha atiyorum. sahilde bisiklet yollarinda,minibusculerin canima kast etmelerine, seridin en sagindan giderken yasli genc kadin her turlu insanin kaldirimdan yurumek yerine gozume baka baka mal gibi yurumelerine ve hatta ve hatta cik ciklamalarina,sag seritte aracindan okuz gibi inip kapiyi goz gore gore kapatmamalarina artik kahkaha atiyorum, normal bu diyorum. bisiklet surmek bu sehirde bu ulkede budur diyorum.ne insanimi nede ulkemi kotuluyorum, fakat durum boyle arkadaslar.

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@atasoy İstersen tektabanca motovlog'u takip et youtube den,Amerika'nın yabancılar için nasıl biryer olduğunu anlarsın,bizim zihniyetimiz dövmesi var diye cuma namazında adam döven,camiye almayan zihniyettir,gideceğim yer bir avrupa ülkesi'de olsa Türkiyem'de insana verilen değer ve duyulan saygıdan daha fazlasını göreceğim,bu kesin.

iyi forumlar,iyi hayatlar..

Atasoy

Tepki
12.347
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Ne çabuk pes ettik yahu? Biz sadece kendimiz için mi uğraşıyoruz sanıyorsunuz?? Şöyle tepkiler gördükçe lan biz kim için uğraşıyoruz dedirtiyorsunuz! Yazıklar olsun.
Kaza yapan arkadaşa da geçmiş olsun diyorum. Ciddi bir sorun olmaması ve uzlaşmaları her şeye rağmen sevindirici.

kaskreis

Forum Bağımlısı
Tepki
468
İsim
Ulaş
Bisiklet
Kron
@sspl Hocam çivi çıktımı izini dolduramazsım,geri çaksanda sağlam olmaz,bir kere çivisi çıkmış güzel ülkemin,yapacak birşey yok.1 haftadır kaçıncı bisiklet kazası haberi bu ?Forumdan tepki göstererek mi değiştireceğiz durumu,kafalarını kesseniz 3 gün sonra yine başlarlar aynı haltları yemeye..

Rusengrgnl

Üye
Tepki
31
İsim
Ruşen Gürgünlü
Bisiklet
Salcano
Ülke olarak hem cahiliz hem de toplumsal olarak psikolojimiz çok bozuk. Modern ve çağdaş kesim ile kör cahil kesimin harmanı gibi bir ülkemiz var. Bu yüzden zaten birlik beraberliğimiz yok. Evet belki Avrupa ülkelerinde herşey mükemmel değil ama ne yazıkki kabul etmesek de git gide ve yavaş yavaş bir Ortadoğu ülkesi haline geldik ve bu konuda ilerlemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Ve bu yüzden gelişmiş ülkelerle aramızda uçurum fark var her açıdan.