Bisiklet kazası - Araba çarptı

murat atay

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Specialized
Surucu kaza kayıtlarını goruncemı suçunu kabul ettı ?

Scudo

Berk Karaca

Daimi Üye
Tepki
480
Bisiklet
Giant
En enteresanı da; bisikletçi kurtarmak için en sola kadar kaçmış, eleman yine de gelmiş vurmuş, arabanın ön solu, bisikletin sağ arkası hasarlı, adam hala diyor ki "Sen vurdun!". Vay arkadaş bu nasıl pişkinliktir yahu! Bisiklet yan yan mı gelip sana arkasıyla vurdu? Bunu yapan bir de değil, yanındakiler de aynı vicdansızlık ve pişkinlikle gelip burada konuya yazıyorlar. Vah benim umutsuz vaka memleketim!

abdullahabdullah

Forum Bağımlısı
Tepki
633
İsim
Abdullah YEŞİLTAŞ
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şeriat yada orman kanunu bu işte en iç rahatlatıcı olanı. Adalet, hukuk deme, boşa çabalama.
1-Sunfix yapıştırıcı ile araba kilit yerlerini doldur.
2-Radyatöre murç-kazık sokacaksın.
3-Nacağı kaputa sapla.
4-İz bırakma
5-Herkes kendi yoluna.

Eroseros

Forum Bağımlısı
Tepki
1.306
İsim
Eray Yumuşaker
Bisiklet
Sedona
Kaputa çiğ yumurta kır :)
Lisede ruhunu eğitimemiş olan beden eğitimi hocası takla atamadı diye birinin kaburgasını kırmıştı. Sınıfin asi haylazları da hocanın arabasına bunu yapmışlardı.

Tepki
56
İsim
ender yuksel
Bisiklet
Giant
Arabaların bısıkletlere saygısı yok, bisiklet yolunu bile işgal eden araba sürüsü var , herkes yol önceliği benım diyor ,o yüzden bisiklet sezonu açılmışken dikat, kazasız belasız pedallar

SEYYAH OZİ

Daimi Üye
Tepki
654
İsim
Özkan
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konuyu okuyorum ahmet gardaşım baştan sona haklısın elinden gelen bütün kanuni yolları kullan ancak şiddet olayı bence yakışmaz tabi bu benim kanaatim gerek yok şiddete başvurduğunuz an siz suçlu çıkacaksınız ve bu insan bisikletlilere daha farklı bakıcak ve onlardan hırsını çıkartmak için elinden geleni yapıcak bence gidin önce anlatın bakdın anlamıyo kalkıp gelin allaha havale edin....

Tepki
244
Bisiklet
Bianchi
Geçmiş Olsun Hakkınızı sonuna kadar arayın.Bisiklette bir taşıttır.Taşıtın taşıta saygısı yoksa ve mahkemelerde iki tekerli her şeyi ezdikleri için söylemek çok üzücü ama yapıcak birşey yok maalesef. :-(

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
@uzaklar26

arabaların arabalara da saygı yok ki..
hatta kimsenin kimseye saygısı yok,
kimse kimseyi 3-5 saniye bile olsa beklemek istemiyor..
ben bu sabırsızlığın nedenini ciddi ciddi öğrenmek istiyorum!!

mesela yolun ortasındaki döner adaları bilirsiniz, kimse kimseye yol vermez trafik güzelce kilitlenir o döner adanın etrafında..
sonra hep birlikte beklemeye başlarlar.. orada geçen dakikalar kimseyi rahatsız etmez de,
öncesinde 3-5 saniye yol vermek için beklemek çok koyar bu araç sahiplerine