bisiklet kazalarında baş yaralarının azaltılması için kask kullanımı!!!

pekerist

Üye
Tepki
14
bende düstüğümde çok kötü olmuştum yalnız o düşüşe göre verilmiş sadakamız varmış demek.
bu arada Emre bey size bir şey danışmak istiyorum. kask modelinizden memnunmusunuz marka olarak ayrıca ked diye bir marka daha var bir de fiyatlar hakkında bilgi verebilirmisiniz teşekkür ederim.

tekrar geçmiş olsun. acil şifalar dilerim.

@Aenima

Scudo

Aenima

Üye
Tepki
1
@pekerist

Markası Prowell ((link). Herhangi bir araştırma yapıp aldığım söylenemez, Motis bisiklette bunu tavsiye ettiler. Bence şekli ve renkleri güzel (Parçaladığım ve yeni aldığım kaskların modeli F38 Lightning) Ayrıca gerçekten işe yarıyor, çok fonksiyonel :)

Mathilda00

Üye
Tepki
0
minim kaskım var hiçte uzaylı gibi durmuo bence daha cok saygı sefgi görüosunuz yolda..sizcede öle diill mi hem ben cok yakıştırıorum kaskı:D cokda neşeli duruo koca kafalarımız:d ehiy...
evet bencede ya tv yada reklam panosu iyi olabilir

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
çok güzel bir yazı teşekkürler kaskın önemini gecen hafta düşünce daha iyi anladım ben kask çatladı sizler düşmeden önemli olduğunu anlayın lütfen

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Düşmesem bile kafamda kask olunca bir güven oluyor bende.Her zaman nereye gidilirse gidilsin uzun yok kısa yok farketmez kaskı başımızdan çıkartmayalım.Emniyeti elden bırakmayalım;)

Teşekkürler..