Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet, kaya , dağ ve ötesi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Barış Aydoğan tarafından paylaşıldı.

1. Barış Aydoğan

Barış Aydoğan Yeni Üye

Merhabalar. Aktif olarak bisiklet kullanıyorum. Cumartesi akşamüzerinden Salı akşamına kadar bisikletle kullanabileceğim vaktim var. Kaya tırmanışı eğitimi aldım, dağcılık konusunda gelişmek istiyorum. Bunları bisikletle birleştirecek ektinliklerde bulunabilecek, karşılıklı öğrenip öğretecek insanlar arıyorum. Malzeme konusunda biraz sıkıntılıyım fakat gönüllü çıkarsa bir yoluna bakılır. Olanaklar bunlarla sınırlı değil, ip canbazlığı, jonglörlük, felsefe, şaklabanlık, dinlemek, zihin-beden ilişkisi, güzellikler, fotoğraf, sinema, müzik çok kaba bir şekilde ilgi alanlarım, kimisiyle başlangıç düzeyinde kimisiyle ileri düzeyde ilgim var. Kamp tecrübem ve Almanya-Türkiye arasında bisikletle uzun yol yapmışlığım var. Her konuya ilişkin fikrim olmasa da genel olarak sorun çözme ve gereksiz sorun üretmeme konusunda kendimi sürekli geliştiriyorum, hızlı öğrenirim, sınırlarımı zorlamayı fakat yine de sınırlarım içerisinde kalabilmeyi severim.

Bir şekilde kouyla ilgilenenler olursa özel mesaj atıp kendilerini tanıtabilirler, ya da aydogan.baris@gmail.com adresine e-posta atabilirler. İstanbul'da olup da çay içip konuşalım daha iyi olur diyen olursa o da uygundur.