Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet karar veremiyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mithat can met tarafından paylaşıldı.

1. mithat can met

mithat can met Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Öncelikle herkese merhaba bende uzun yıllardır bisiklet kullanan biriyim. Fakat bende epey eski Bisan Eldorado var. Artık onu değiştirme vakti geldi.
    Kendime 1000-1500 arası bir meblağ belirledim. İstanbulda yaşıyorum ve bisikleti genellikle şehir içinde biniyorum. Öncelikle yol bisikleti almak istiyorum fakat bana sıkıntı çıkarır mı korkusu yaşamaktayım. Çünkü iyi bir bisiklet aldığımda aklımda uzun yol yapmak gibi fikirlerde var. Yani istanbul dışınada çıkabilir miyim (Gerçi adı üstünde yol bisikleti) diğer yandan kendime mtb yi güvenli liman olarak görüyorum.

schwinn gördüm mesela çok hoşuma gitti. Sizin marka ve model önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler

2. FATIHERDİNÇ

FATIHERDİNÇ Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşım 2013 sedona 341 e bakmanı öneririm kullanım alternatifi fazla olan bir model bana göre..

3. berk gezgin

berk gezgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    O fiyata Kadrosu en iyi olsa bisikletlere bakmanı tavsiye ederim sedona Specialized gibi markalar özellikle Specialized çok iyi kadrolar üretir bu yüzde kadronun üstüne hangi parçayı koyarsan koy bisiklette basit kalmaz.. Ayrıca 26 yerine 29 seçmen daha iyi olucaktır.

4. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Yol bisikletiyle uzun yol yapılmaz tur bisikletlerine bakabilirsin Sedona'lar iyidir mesela

5. mithat can met

mithat can met Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
  6. burak koksal

burak koksal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    mithat önermis ama bence specialized sirrus modelleri daha hitap eder sana sehir içi kullanım için.

yol bisikleti de tercih edebilirsin ama sehir içinde güzergahın bunu etkiler yol konusunda azami dikkat istiyor ince teker yol bisikletleri bunu yerine kadrosu hafifi bir şehir bisikleti de sizin isinizi görebilir ama performanstan biraz ödün vermeniz gerekiyor.