Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet ile Sabiha Gökçen Havalimanına Gitmek

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ali Darbaz tarafından paylaşıldı.

1. Ali Darbaz

Ali Darbaz Yeni Üye

Adı:
    Ali
    Seviye:
    Merhaba
    Sık sık sabiha gökcene gidiyorum. Evime 10 km uzaklıkta. Ama iett çok tersimde kaldığında bu yolu bisiklet ile kat etmek istiyorum. Tersane köprüsünde başlıyarak Sabiha gökcene pedal cevirmeyi planlıyorum.
    Katlanır bisiklet ile kaç dakikada alabilirim. Normal bir sürücü gibi düşünün.
    O yol bisiklet için tehliklimi. Havalimanı kapısından bisiklet ile giriş mümkünmü. Saygılarımla

2. Ozan k.

Ozan k. Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Havaalanina yuruyerek de girebilirsiniz sorun olmaz,

Yaklasik yarim saat veya biraz daha fazla surer. Ayrilmis 2-3 seritli yollardan giderken sagdan emniyet aeridinde gidip Kavasaklardan sapaklardan sapmayip duz devam edecekseniz durup trafigin olmadigi
    Zaman karsiya gecmenizi tavsiye ederim.

Ali Darbaz bunu beğendi.
  3. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    kadıköyden formulaya bisiklet ile sahilden gitmek 1 saat oradan hesap et işte :) tuzla tersanaden sabihaya giden yol da kavşaklarda bisikletten inerek yuruyerek karşıya gitmen gerekiyor ve yolun en sağından emniyet şeridininde sağından gidersen sorun olmaz reflektörlü forman ceketin vs olması lazım kaskın da vardır umarım

Ali Darbaz bunu beğendi.
  4. Berk Karaca

Berk Karaca Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kapıdan bisikletle giriliyor, sorun olmaz. Ne kadar sürede gidileceği temponuza bağlı. Sabiha kavşağına gelmeden hafif bir rampa var. Onun dışında tersane köprüsünden itibaren hafif iniş ve düz yol. Rahat bir güzergah ama sağa ayrılan hızlı bağlantı yolları riskli. Buralarda seri ve dikkatli olmanız lazım. Katlanır bisikletle buraları ne kadar seri geçebilirsiniz emin değilim. Durup araçları beklemek gerekecektir muhtemelen.

5. Ali Darbaz

Ali Darbaz Yeni Üye

Adı:
    Ali
    Seviye:
    Oto kiralama yapıcagım. Maksat kiraladığım arabaya bisikletin sığması. Katlanır bisiklet o yuzden tercih ediyorum.

6. Kerem Özbayrak

Kerem Özbayrak Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    O yoldan bir kere gittim. Tavsiye etmem, hele gele düzenli kullanacaksanız riski çok. Sağ taraftaki emniyet şeridi çok dar, siz hata yapmasanız bile otobüs, kamyonlar hızlı geçiyor ve rüzgarı ciddi sarsıyor bisikleti.