Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet ile Likya turu.

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında VOLKAN AYDOĞDU tarafından paylaşıldı.

1. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    ARKADAŞLAR MERHABA. ŞU MEŞHUR LİKYA YOLUNU BİSİKLET İLE GEÇMEK İSTEYEN İLGİLİ ARKADAŞLAR ARANIYOR. ÖZELLİKLE TECRÜBELİ ARKADAŞLAR DA KATILIRSA DAHA RAHAT BİR GEZİ OLUR. KENDİLERİNİN TECRÜBELERİNDEN YARARLANIRIZ. AĞUSTOS AYI İÇERİSİNDE BU GEZİYİ PLANLIYORUZ. KATILIM NE KADAR FAZLA OLURSA O KADAR GÜVENLİ VE EĞLENCELİ OLUR. ÇOK GÜZEL BİR MACERA OLACAK. SELAMLAR.:p

2. Aydın Akyokus

Aydın Akyokus Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    slm tecrübeli değilim ama tura katılabilirim. ağustosta ısparta antalya fethiye turu planlıyorum ama likya yoluna değişebilirim çünkü evdekiler tek başıma gitmeme sorun çıkarabilme ihtimalleri yüksek...

VOLKAN AYDOĞDU bunu beğendi.
  3. Barış Kılınç

Barış Kılınç Forum Bağımlısı

Seviye:
    Likya turunun çoğunluğu yürüyüş rotası. Ancak bisikletle bir kısmının çevresinden dolaşmak mümkün. Bölgedeki Ağustos sıcaklarına dikkat etmek lazım. Ayrıca şuraya da bakabilirsiniz; http://bisikletilelikyayolu.blogspot.com/

Ömer DEMİROK ve VOLKAN AYDOĞDU bunu beğendi.
  4. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    Barış Bey merhaba. bir de bu sponsor durmları oluyormuş sponsorluk derken ne tür oluyor. para mı malzeme temini mi kalacak yer mi ayarlıyorlar. bir de hangi firmalar sponsor olur. bilgi verebilirmisiniz

5. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    [gÜnceldİr........:d :d

6. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    GÜnceldİr ........................

7. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    GÜnceldİr...............

8. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    Sevgİlİ Bİsİklet Dostlari. Yaz İyİcene Kendİnİ Hİssettİrİyor. İÇİmİz Kipir. Lİkya Turuna Katilmak İsteyen ArkadaŞlar. Hadİ Beklİyorum Sİzlerİ. Selamlar Herkese

9. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    YOKMU KİMSE BU MUDUR YANİ :boese157: HADİ ARKADAŞLAR. :)

10. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    GÜncellİĞİnİ Koruyor. Halaaaa

11. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    likya2teker bisiklet firması - mağazası vardı hatırladıgım kadarıyla forumda da reklamı var onlarla görüşün her türlü imkanı sağlar sponsor olursa..

12. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    Hala GÜnceldİr

13. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    bu tur için sponsora ne gerek varki ? 400 küsür km zaten likya yolu fethiye antalya arası çadırınızı alın her uğradığınız köyde karnınızı ucuza doyurursunuz konaklamayı çadırda yaparsınız para vermezsiniz günde 50 tl harcasanız suyudur çayıdır çorbasıdır 10 gün sürse 500 tl zaten ;)

ben şuan fethiyedeyim 10 gündür buradayım çok aşırı sıcak var bu tur ağustosta ızdırap olur bende izmirden antalya veya antalyadan izmir düşünüyorum eylül sonu gibi planlarımı yapıyorum şuan inş. gidicem bi ihtimasl temmuz sonuda olabilir. likya yolu çok güzel orayıda görmeyi çok isterim ama başta sona kadar bisiklet ile gidilecek yol varmıdır bilmem sonuçta yürüyüş yolu sahilden gitmek bana daha heyecanlı ve zevkli geliyor.

Rikoenriko ve VOLKAN AYDOĞDU bunu beğendi.
  14. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    Samet ilgine teşekkür ederim. aslında tur zamanım yaz okulu bittiği gibi başlar ya da yaz okulundan 1 hafta sonra. ağustos ayı çok sıcak geçmez. temmuz en sıcak aydır. ağustosta bol poyraz imbat eser. 550 km mesafe. tüm likya yolu bisikletle geçilemiyor. bisikletin geçmediği yerlerden alternatif köy yollarına sapılıyor. daha önce yapılmış 2 gezi yazısı var elimde. Gelmek istersen sevinirim. Selamlar

15. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    saolasın volkan gelmeyi isterdim ama ben temmuz 22 de izmir antalya rotasını yapıcam büyük ihtimal likya yolu biras offroad lık ben sahil kısmından gitmeyi düşünüyorum likya yoluda çok güzel ama ilk önce sahil kısmı diyorum ben :)

şuan fethiyedeyim aşırı sıcak var likya turunda sıcak sizi bunaltmaz aslında düşündümde dağdan gideceğiniz için serin olur biras daha hatta gece üşüyebilirsiniz bile :)

16. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    GÜnceldİr Ben Buralardayim

17. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    GÜnceldİr........

18. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    GÜNCELDİR. YOKMU ARKADAŞLAR KİMSE :d

19. VOLKAN AYDOĞDU

VOLKAN AYDOĞDU Aktif Üye

Seviye:
    GÜnceldİr..........

20. Eşref Özyemişci

Eşref Özyemişci Yeni Üye

selamlar.likya yolunda bisikletle ilerlemek eminim çok keyifli olur. gerçekten tura katılmak da isterim. 15 gün önce edirneye arkadaşımı ziyarete gittim.tabii otobüsle bisikletimi de götürdüm.yaklaşık 5 gün önce tek başıma edirneden çıktım ve izmire dün döndüm. ortalama günde 100 km yol yaptım.kor dağlarından kaz dağlarından salınmak,tırmanmak çok eğlenceliydi.hele trakya başka bir coğrafya.tek dezavantajım yalnız olmaktı insan zaman zaman sıkılıyor.geçen sene likya yolunun bir kısmını gezmiştim. geçen yaz 3 arkadaş izmirden yola çıkıp güneyden hakkariye kadar ilerleyeyip van a ordan tunceli yapıp izmire geri döndük.tabi otostop çekerek:)1,5 ay kadar gezdik. likya yolunda da kabak,kelebekler,kaş,kalkan,patara,myra,olimposta konakladık
    tek eksiğim bisikletle yeni yeni haşır neşir olmam.bisikletimi alalı 1 ay oluyor.hemen kendimi yollara attım.edirneden önce de küçük bir tur yapmıştık iki arkadaş.gezmek tura cıkmak kendimi geliştirmek istiyorum.bunların ucu da maalesef paraya dayanıyor.illaki otelde kalayım,kaliteli yerler de yemek yemeliyim gibi bir anlayışım yok.önemli olan gıdayı dengeli almak.ama hiç parasız da olmuyor.o zaman kadar para biriktirirsem -ki izmire gelme sebebimdir ,az cok kafamız da uyarsa katılmak isterim.belki bir arkadaş da bize katılabilir.ama dediğim gibi das kapital:)

VOLKAN AYDOĞDU bunu beğendi.