Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet İçin Sticker

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Sercan Can tarafından paylaşıldı.

1. Sercan Can

Sercan Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaşlar bazen görüyorum, bisiklet kadrosuna adını soyadını yazanlar oluyor ve bu stickerlar hoş duruyor.

Bunları nereden bulabilirim?

2. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Sercan selam,
    Tabela/Levha işleri yapan yerlerden folyo üzerine plotterdan kestirebilirsin.

3. Gökhan Daruga

Gökhan Daruga Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Doğukan bey yazmış bunun yanı sıra birçok bisiklet markasının kullanmış olduğu farklı bir yol daha önereyim.
    1. bisiklet boyanmadan önce kendi yaratmış olduğunuz yazıyı isim olabilir en alt kata atar istediğiniz renkle boyarsınız sonra boyanın kurumasını bekleyip yazmış olduğunuz renkgin üzerine plotter veya elde kesip yapıştıracağınız herhangi kağıt vs vs malzemeleri yapıştırıp bisikletin boyarsınız. Bisiklet boyandıktan sonra sökersiniz yazmak istediniz yazı bisiklette etiket değil boya şeklinde olur.
    2. şekilde ise bilgisayar ortamında hazırladığınız yazıyı veya şekli ozalitçilere götürüp; su bazlı poliakrilik, sökülemeyen Amerikan Oracal 0,075mm Glossy UV folyo üzerine bastırabilirsiniz. Fiyat olarak biraz tuzluya kaçabilir.

4. Sercan Can

Sercan Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Cevabınız için teşekkür ederim. Bunu bir araştırayım.

Cevabınız için teşekkür ederim.

2. yönteminiz kulağa hoş geliyor. Tuzluya mâl olur derken, ne kadar tutabilir ki? 15-20TL'ye kadar sorun etmem ama daha yukarı rakamlara çıkmaya gerek duymam sanırım.

5. Gökhan Daruga

Gökhan Daruga Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    muhtemelen 50Tl civarında tutar belki daha fazla bile tutabilir. Tam emin değilim. Araştırmanızda fayda var.

6. Sercan Can

Sercan Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    O fiyatı vermek istemem açıkcası. :)

Peki hazır satılan alfabeler hakkında görüşünüz nedir ve nerelerde bulabilirim? Office Store'de bakmıştım ama harflerin içi ve kanarı başka renk ile doluydu yani kare formatlıydı hepsi ve hoş değildi.

7. Gökhan Daruga

Gökhan Daruga Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Öncelikle kafanda nasıl birşey yaratmak istediğinle doğru orantılı. Bahsetmiş olduğun malzemeyi görmediğim için yorum yapmam mümkün değil hani sadece ismim yazsın ne şekilde yazarsa yazsın kafasında isen yapabilirsin ha yok ben güzel birşey istiyorum görselliğe önem veriyorum dersen demin belirtmiş olduğum şekilde yolu tercşh edebilirsin.

8. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    ya abicim. 10 cm yazı için bu mesleği öğrenmenize gerek yok gidip bir tabelacıya tarif etmeniz yeterli zaten bunu bir şahinciye yapdıkları için kalıp sabittir ad soyad (Rh + ) bayrak seklindedir. 5 lira verirsin olur biter. folyonun cinsinden baskı sisteminden bizene yaw. folyo kesim yapıcak. baskı aynı gun olmaz aynı dakika yapıştırılmaz.

9. Sercan Can

Sercan Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Sade birşey düşünüyorum aslında ama dediğiniz işleri araştıracağım.

Bayrak fln olmaz da, dediğin mantıklı. Gidip tabelacıları biraz gezeyim fikir alayım.

10. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    yani bayragı arabalara kullanıolarda sen istemiorm bayragı dersn tamamdır bayraksız 12 cm yapdır ismindeki harf sayısı için kadrona tam gelicekdir. tabelacıları gezmene gerk yok cok yogun değil ise girdiğin ilk tabelacı işini yapacakdır. 2 dakikada 5 tl kazanan az meslek vardır. hele bu paranın %99 unun kar oldugu meslek yokdur :)