Bisiklet için pantolon seçimi

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar kışın bisiklet sürmek istiyorum ve pamuklu giysiler ıslanınca çok kötü oluyor. Bu yüzden pantolon almaya karar verdim. Şu üç ürün arasında kaldım sizlerin görüşlerine ihtiyacım var. Hem rüzgar hem de su geçirmemesi önemli.Başka bunlara benzer ve bu fiyat aralığında önerileriniz varsa alabilirm :)

(link)

Bu ürünün altında video var hakkında. Paçalarının da lastikli olup daraltılması cazip geldi aynakola takılmaması açısından.

(link)

Bu ürünün de görüntüsü hoşuma gitti açıkçası ve yanılmıyorsam High Mountain gayet kaliteli bir marka.

(link)

Bu da bol cepli kaliteli bir ürüne benziyor.

Teşekkürler şimdiden :)

Scudo

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dechatlon istanbul mağazasının kayak malzemeleri reyonunda bunlardan çok daha kaliteli ve biraz daha hesaplı ürünler var.Gidip görmekte fayda fayda var.Ben Ankaradayım ve kışlık bazı iç giyim malzemelerimi oradan aldım ve memnun kaldım.Genelde bisiklete odaklandığımızdan kayak reyonu gözden kaçabiliyor oysa pek çok kayak kıyafeti kışlık bisiklet ihtiyaçlarıyla örtüşüyor.

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
@Derya Keçeci

Teşekkürler, yine ilk yardıma koşan siz oldunuz :) Ben de düşünüyordum gidip bakmadım ama web sayfasında gördüğüm kadarıyla bir ürün sadece bunlardan ucuz ve onun da teri atma özelliği yok. Diğerleri yine 90 TL'den başlıyor. Ama ben yine gidip bakarım yerinde.

cahitacil

Daimi Üye
Tepki
75
İsim
Cahit AÇIL
Merhaba, şurda kaliteli ürünler mevcut istersen bir bak.
(link) 16 Ocak ta yeni temalı satışı başlıyor, Sağlıklı Yaşam. Katoloğunda spor ile ilgili giyim ürünleri var.

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
dostum lcw den cargo pantalon aldım içinede termal içlik inan bana başarılı

ben rahat edemiyorum açıkçası sporda o tür pantolonlarla :)

Merhaba, şurda kaliteli ürünler mevcut istersen bir bak.
(link) 16 Ocak ta yeni temalı satışı başlıyor, Sağlıklı Yaşam. Katoloğunda spor ile ilgili giyim ürünleri var.
Tchibo iyi güzel fakat Small ürün getirtmiyor. Ben de biraz küçük olduğumdan anca small giyebiliyorum.
Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: e.koprulu

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
Kış için sıcak tutması,esneklik ve çabuk kurumaları bakımından iç kısmı polar eşofman altlarını tavsiye ederim. Paça genişse küçük bir terzi dokunuşu ile istediğin gibi şekil verdirtebilirsin. Diğer pantalonlar ağ kısımlarının esnemezliği nedeni ile bisiklet üzerinde rahatsızlık verir.

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
@MuratHan

Bu gösterdiğim pantolonlar zaten doğa sporları için uygun yazıyor. Açıklamalarında esnekli yer alıyor. Polar olmasına dikkat ederim.Teşekkürler.

kdralan

Üye
Tepki
2
@Derya Keçeci
Teşekkürler. Yakında İstanbul a gidecem. Bi bakarım

kdralan

Üye
Tepki
2
@Cahit Açıl
Güzel ürünler varda çoğu tükenmiş be dostum. geç kalmışım.:(:25:

Ali Akyol

Üye
Tepki
44
merhaba,
bu konu üzerinde ben de çok araştırma yaptım ve aşağıdaki link de bulunan ürünü aldım sonunda, tavsiye ederim, 15 günde elime geçti, kış için olduğu yazılmamış ancak aynı ürünün kışlık olduğu diğer satıcılarda yazılı. İçi kışlık koşu taylarında olduğu gibi ince müflon kaplı. Rüzgar geçirmiyor

(link)

ayrıca buna benzer başka ürüner de bulabilirsiniz, örneğin:

(link)

(link)

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Mugen
@mfmayliba
bu var pedsiz ama çok havadar, istersen içten pedli külot giyebilirsin.
italyan stili zenginde gösterir hem
http://www.mensfashionmagazine.com/wp-content/uploads/2014/03/cyclying-2.jpg

• Beğen
Tepkiler: mfmayliba

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
Ben kışın high mountain'in fuji pantalonunu kullanıyorum. Görüntü pantalon rüzgar geçirmiyor aşırı bir yağışa yakalanmadım. Termal içlik ile eksi sıcaklıklarda sorun yok.

XT1068 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Mesut DOĞRU

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
Bu pantalon kışın işe yarar mı arkadaşlar, yağışlı ve çok soğuk havalarda bisiklet sürmüyorum. Teşekkür ederim.
Ürün: Dechatlon
First Heat Kayak Pantolonu Erkek Gri Wed'ze. 89.99TL
Hobi amaçlı kayak veya snowboard yaparken sıcak ve kuru tutan bir kayak pantolonu arayanlar için tasarlandı.FIRSTHEAT, kayak yapmayı güven içinde, rahatça öğrenmenizi sağlayan, sıcak tutma ve su tutmazlığın mükemmel uyumunu sunan hafif bir pantolondur.

(link)

wedze.png

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
ben terzide kendime pantolon diktirdim toplam maaliyet gerçi 174tl tuttu ama olsun dışı naylon için pamuklu falan dışarıda satılan pantolonlardan daha güvenilir oldu benim için tek kumaştan yapılan pantolonun insana mutlak zararı var ama benim pantolonun öyle 1 sorunu yok çok şükür