Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Bisiklet için cep telefonu/gps tutacağı arıyorum

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında öncütakım tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. öncütakım

öncütakım Üye

Seviye:
    Merhabalar,

GPS olarak kullandığım Nokia 6600 telefonu bisikletimin gidonuna monte edebileceğim (araçlardaki telefon tutucusuna benzer) bir taşıyıcı arıyorum. İstediğim zaman kolaylıkla çıkarabileceğim pratik bir parça olmalı. Böyle bir parçayı kullananları gördüm ama nerede bulunacağını sorma fırsatı bulamadım.

Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Bireysel olarak sağlayabilecek olan varsa fiyat bilgisi ve ürün fotoğrafı ile pm'den bana ulaşabilir.

2. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Abdullah merhabalar.

Yerinde olsam araçlar için satılan telefon tutacaklarından alır. Onu da bisiklete bir güzel uyarlardım. Biraz kablo bağlı ve cırt bant yeterli gelir sanırım. Bu çözüm ayrıca çok ta ekonomik olacaktır.

Aydın.

3. placan

placan Kıdemli Üye

Seviye:
  4. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    dealextreme'de diğer ürünlere baktım, bisiklet için kamera tutucu göremedim(altına tripod vidasından takılacak şekilde). universal holder diye bişi vardı ancak o tutar mı bilmiyorum

5. öncütakım

öncütakım Üye

Seviye:
    İlginiz ve cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar,

Sanırım biraz daha ayrıntı vermem gerekiyor, bu aparatı Gökova Pedallarımın Altında 2 Bisiklet Buluşması'nda diğer katılımcı arkadaşlardan birinde gördüm. Ankara'dan aldığını ve yaklaşık 15 TL'ye malolduğunu söylemişti. Adres almadığım için şu anda tam olarak nerede satıldığını bilemiyorum.

Yabancı sitelerde fiyatı 5-15 dolar arasında değişiyor ürünün ancak, kargo masrafıyla astarı yüzünden pahalıya gelir. Üstelik o zahmete de değmez. Kısaca bu ürünü Türkiye sınırları içinde satan bir yere rastlarsanız, ya da böyle bir yer biliyorsanız yardımcı olmanızı rica edeceğim. Tekrar teşekkürler.

6. placan

placan Kıdemli Üye

Seviye:
    Dealextreme'den alirsan ödeyecegin sadece 6 dolar ürün ücreti olur. Kargo ücreti ödemezsin ve maksimum 10 gün icinde ürün elinde olur.

Oradan onlarca alisveris yaptim. Kalitesiz ama is gören cin mali ürünleri satiyorlar ve dogal olarak ucuz :)

7. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    ben de aynı dertten müzdaripim...

Piyasada bir çok modele baktım ancak çoğu güvensiz... Araç içi kullanımı için...

şöyle birşey harika olur sanırım...

8. öncütakım

öncütakım Üye

Seviye:

Hiç de mantıksız değil aslında... Siteye baktıktan sonra ihtiyaç duyduğum başka ürünler de gördüm. Ücretsiz kargo süper fikir. Değerlendirilebilir. Teşekkürler.:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.