Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet için aksesuar malzemesi arıyorum.

Konu, 'Giyim' kısmında eyup ensar tarafından paylaşıldı.

1. eyup ensar

eyup ensar Aktif Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar bir kron xc1000'im var, ama sadece bu kadar. artık onunla daha fazla vakit geçireceğimi düşünerek biraz aksesuar ve giyim malzemesi almayı düşünüyorum. özellikle çanta, bagaj ya da birer küçük reflektör gibi ve bir de kask.

öncelikle bütçem çok kısıtlı fakat anlamadığım bir şey var, yan ürünler neden gereğinden fazla pahalı? yani bisiklet aldığımız yerlerde (mesela erdoğanlar) 20€ dan aşağı çanta yok. bagajlar da aynı, ve giyim malzemeleri de.

konya da oturuyorum, bana bunları alabileceğim uygun fiyatlı tavsiye edebileceğiniz nereler var? istanbul ankara fark etmez. internet ya da telefonla sipariş verebilirim. teşekkürler.

2. Mustafa Fatih Tahta

Mustafa Fatih Tahta Aktif Üye

Seviye:
    uygun fiyatlı forumdan bulabilirsin yada çantaları kendin yapabilirsin.kasklar artık her şehirde mutlaka var 20-25 liralık bi kask da gayet yeterli oluyor.reflektör konusunda 1 liraya kedi gözü satın alabilir yada fosforlu kağıtları çantanın arkaya bakan kısımlarına yapıştırabilirsin.bagajda ise yapılacak bişey yok bi yerden alman lazım.iyi forumlar

3. dantelk

dantelk Üye

Seviye:
    Ben dünya pintisi bir insan olarak, her ürünün en ucuzunu ince eleyip sık dokuyarak bulurum. Sana tavsiyem aradığın ürünleri bisiklet firmalarıdan çok, nalburlarda felan araman.

Sadece kask konusunda, en iyisini almanı öneririm. Kask bir kere alınıp (eğer darbe almazsa) senelerce kullanılacak bir ürün. Amacı da, tamamen kişisel güvenlik. Diğer çoğu ürünün aksine, içindeki malzemenin gerçekten de büyük önemi de var. Bence almışken iiyi bir kask alın, kıyın paraya. Kafanız, ucuz etin yahnisi olmasın! :)