Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet günlüğü

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında YrekliAhmet tarafından paylaşıldı.

?

Yol Bisikleti Tercihiniz Ne Olurdu?

Anketin kapanma tarihi 18 Şubat 2016.
  1. Salcano Xrs 030

20,0%
  2. Carraro Race 052

40,0%
  3. Mosso 730 TCA Tiagra

20,0%
  4. Bianchi SLR 500

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Kron Race 2000

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Sedona 610

20,0%
  1. YrekliAhmet

YrekliAhmet Ab-Endam

Adı:
    Ahmet Yurekli
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhabalar,
    Günlük Başlangıç:
    *106kg
    *50km eğimsiz düz yol kondisyonu

Birinci Bölüm
    Her şey 2015'in Aralık ayında bisikletlileri görüp bir heves etmemle gidip aldığım Salcano City Fun 60(Yesilligim) ile başlamıştı. İlk elin günahı olmaz derler, ne kadro boyu hesaplamayi arastirmistim ne de başka herhangi bir şeyi! 1.90 boyumla aldığım 50 kadro bisiklet... İlk zamanlar pek sıkıntı yapmasa da sonradan bilek ve bel ağrısı oluşturmaya başladı. Her şeye rağmen ilk göz ağrısı bir başka gelir insana derler ya, cidden öyle! Bir ay boyunca yesilligimin üstünde haftada 2 günden "Buca-Konak" "Buca-Optimum" "Buca-F.altay" rotalarinda sürerek bisiklete aşırı amatörce bir giriş yapmış oldum. Sıfır ekipman; Ne bir kask ne bir eldiven ne bir çanta ne bir tayt... Anlayacaginiz ben yesilligimle ne yapmam gerektiğini öğrendim, eksiklerimi gördüm, ayaklarımı pedala bileklerimi gidona alistirdim! Şimdi kafamda bir plan kurabiliyorum bunlar sayesinde; Bir yol-yarış bisikleti, trainer ve ekipmanlar, yeni daha uzun ve yorucu yol güzergahları! Yağmurda bile trainer sayesinde durmak yok, yola devam diyebileceğim.

İkinci Bölüme yardım için lütfen ankete yanıt verip, düşüncenizi yorum olarak yazınız. (Tiagra mı Sora mı Claris mi, ardından bunların içinden hangisi gibi bir seçenekler kısmı hazırladım)

Ekli Dosyalar:

şamilkafkas bunu beğendi.