Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet grubunuz Cyclist Türkiye dergisinde yer alsın ister misiniz?

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında Cyclist Türkiye tarafından paylaşıldı.

1. Cyclist Türkiye

Cyclist Türkiye Dergi Yetkilisi

Seviye:
    Ocak ayında 11. sayısı çıkan, Türkiye'nin tek aylık bisiklet dergisi Cyclist Türkiye sizden gelenlere yer vermeye devam ediyor.

Siz de bisiklet grubunuz dergimizde yer alsın istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Sizden istediklerimiz;

- 5 adet yüksek çözünürlüklü fotoğraf
    Grup halinde toplu, tur sırasında çekilmiş ya da tur yapılan yerlerden olabilir. Varsa lütfen grup logonuzu da ekleyiniz.​

- Grubu kısaca anlatan 400 kelimelik bir yazı
    Grubun amacını, üyelerin seviyesini, yapılan turların rotalarını ve zorluğunu içeren bir yazı.
    Yazı ve fotoğrafları info@cyclistmag.com.tr adresine gönderebilirsiniz. Lütfen mail başlığını BİSİKLET İNCELEME - GRUP İSMİ şeklinde giriniz.

İçeriğin uygun olması durumunda sizinle iletişime geçilecek, dergi planına uygun bir ayda da grubunuza yer verilecek.

109-ITU.jpg

2. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Elvin bilmem kimden sonra dergiden koptum, bisikletçiler mi önemli yoksa gösteriş için bisiklete binen sosyetik güzeller mi ? Ben dergiyi her ay alırdım ama Elvin bilmem kim sadece kendi sayısını alıp bir daha almaz, bundan sonra Hülya Avşar ile kızı yada eda Taşpınar çıkarsa şaşırmam ki zaten artık almamaya karar verdim,
    İkincisi ise kendi imkanlarımla Uzungöle gidip fotoğraflı bir yazı yazdım, BEĞENMEDİK diyen bile olmadı şimdi de çıkıp bisiklet grubu diyorsunuz, hiç samimi bulmuyorum dergi ekibini. Tamam her dergi satmak ister ama asıl kitleyi kenara atarsanız ... Hoşçakalın..

3. Tunafish

Tunafish Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Düşük tirajlı gazetelerin yaptığı anaokulu haberleri gibi olmuş. Bırakın bu işleri forumlar ve facebook yapsın, siz ne güzel haber ve röportaj yayıncılığı yapıyordunuz.

4. aynakol

aynakol Aktif Üye

Adı:
    hakan
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @Cyclist Türkiye slm torku şeker sporun antrenmanlarına yer verseniz nasıl olur. kamp dönemi hazırlık kış antrenmanları vs. tanımadığımız bir sürü kişi var sadace sahilde turlamış bir güzel görmek istemiyorum.magazin dergisi almak istemiyorum ben.

5. alpyese

alpyese Forum Demirbaşı

Adı:
    Alper
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    bazı kapak sayfaları hoşuma gitsede bir türlü cesaret edip alamadığım bir dergi, yazılanlara göre içeriği ve detayları şaşırtıcı geld, enteresan...

Tufan Sağnak bunu beğendi.
  6. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Nedendir bilinmez ama dergiden ben de koptum. Bu sebeple son zamanlarda içeriğin nasıl olduğuna dair fikir sahibi değilim. Ancak bahsedilen gerekçelerle yapılan eleştiriler arasında bir orantı yok gibi. Şikayetler bu mecradan konu açmak suretiyle iletilebilir. Ne olursa olsun ortada bir emek söz konusu. Bu kadar acımasız olmaya lüzum görmüyorum.

Tufan Sağnak ve Edip Dinçer bunu beğendi.
  7. gokcesavkay

gokcesavkay Yeni Üye

Adı:
    Gökçe Şavkay Taşkın
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Takipçilerinize bu davette bulunabilmeniz için öncelikle sosyal medya ve iletişim kanallarınıza çeki düzen vermeniz gerekir. Çeşitli kanallarda geri dönüş alamadığını söyleyen onlarca insana rastlıyorum, okuyucularınızı kırarak bir yere varamazsınız. Bir ay içinde iki kere güncelleme yaparak takipçilerinizle aranızdaki bağı sağlamlaştırmanız neredeyse imkânsız. “Siz içerik verin, biz paylaşalım” diyorsanız kullanıcıları bu konuda cezbetmeniz gerekir. Kaldı ki Gökhan Kutluer’in editörlük görevinden ayrılışından itibaren derginin yerel içeriğinde gözle görülür bir kalitesizlik ve yüzeysellik başladı. Konu yabancı yayımları takip etmekse Cyclist Magazine almayı tercih ederim.

8. ÇAMKOMLU

ÇAMKOMLU Üye

Adı:
    HASAN
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Dergiyi ilk sayısından beri alıyorum. Tıpkı heyecanla çok uzun yıllar aldığım NG Türkiye'yi iyice yerelleştiği durumda bıraktığım yerdeyim. Emeğe değer vermeye devam edeceğiz, edebildiğimiz kadar.

Tufan Sağnak bunu beğendi.
  9. Yavuz A.

Yavuz A. Üye

Seviye:
    Çok fazla yüklenmenin gereği yok. Dergiye desteğimizi sürdürmeliyiz. Son zamanlarda bazı konulardan ben de memnun olmayabiliyorum böyle şeyler olabilir ama derginin böyle adım atması iyi bir şey.

Gökhan Kutluer'e çok saygım var işini gerçekten iyi yapan biriydi ama ayrılmış gitmiş ne gerek var bu konuyu burada açmaya? Derginin bir takım hataları veya eksikleri olabilir ama ilerleyen zamanlarda hepsi düzelecektir diye düşünüyorum.