Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bisiklet giyiminin modası olur mu ?

Konu, 'Giyim' kısmında Yolların Zebanisi tarafından paylaşıldı.

1. Yolların Zebanisi

Yolların Zebanisi Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşlar,
    benim bir huyum var aynı formayı ve taytı hergün giymiyorum.bisiklet giyimininde bir modası olduğunu düşünüyorum ve bunun içinde renk uyumluluğunu sağlamak için birbiriyle uyum sağlayan renklerde ayakkabı,kask,forma ve tayt giyiyorum.bisiklet giyimininde bir modası olduğunu düşünüyorum.sizde benimle aynı fikirdemisiniz? yorumlarınızı bekliyorum.:in:

2. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Benim modam şu: Şile bezi uzun kollu:) oh efil efil valla.. hava alır ter tutmaz, güneş görür yakmaz..

Ama formaların bisikletle renk uyumu gerçekten çok güzel görünüyor.. Ancak moda konusunda popüler markalaşmanın ön planda olduğu kesin. Ve gereksiz büyük paralar vermekte formlara anlamsız geliyor bana..

3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Moda dediğimiz şey aslında gelişmiş ülkelerdeki global firmaların karlarını maksimize etme çabalarından başka bir şey değil gözümde :)..

Tabi modayı takip etmek kim istemez; "Bir de Moda'yı herkes kendine göre algılar:) Mesela kimine göre moda, "o, bu markayı giyiyor ben niye giymeyeyim" veya "bu marka kaliteli üretiyor diyenler olabilir" veya "biri size şöyle diyebilir:Hey ahbap bunun zamanı geçti sen hala 80'lerde mi yaşıyorsun :D vs vs.." örnek vererek uzatmak istemezdim ama moda kavramı kocaman bir pazarlama stratejisi olup sektörde büyük bir pastaya sahip olduğu kesin fakat genelde gelişmiş ülkelerin alım gücü yüksek oldugundan dolayı gelişmekte olanlar modayla pek alakadar değiller. Bu da modanın bizim için ne kadar dar anlamda algılandıgının ispatıdır! aslında..;)

cruphasulie bunu beğendi.
  4. cruphasulie

cruphasulie Forum Demirbaşı

Seviye:
    Böyle şeyleri kafaya takmamak lazım, önemli olan sporu sağlıklı ve rahat biçimde
    icra etmek.........manifestoyu yarıda kesip mesaja dürüstçe devam ediyorum :

Bütçe kısıtlı olunca genelde istenilen renk bile uygun fiyata bulamayabiliyor insan,
    herşey takım olsun derseniz masraf artıyor, öyle bir takıntım yok fakat;
    aldığım şeyin normal olarak rengine bakarım, uyumlu olması fena olmaz tabiki,
    (bknz. taytın siyahı makuldur neden demeyin).
    Bir de ilanlardan gördüğüm kadarıyla, turunculu, pembeli, sarılı göze batan
    bol renkli formalara, pek bir sempati var, TDF modasından olsa gerek,
    bana bi garip geliyor :D.

fletcher bunu beğendi.