Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet giyimi nereden yapayım?

Konu, 'Giyim' kısmında Laçin Aslan tarafından paylaşıldı.

1. Laçin Aslan

Laçin Aslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kendime bütçe olarak 500 TL gibi bir rakam ayırdım fakat alışverişi nereden yapmalıyım emin olamıyorum.. Kalitesiz kesinlikle istemiyorum.. Kaliteli fakat uygun ürünler istiyorum bu yüzden seçiçi davranmak zorundayım.. Tavsiyeleriniz nedir acaba?

2. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben Decathlon'dan 7 serisi ürünler kullanıyorum. Gayet memnunum hepsinden. Sanırım bu aralar da indirimdeler.
    Goretex üstler içinse Atlas Outdoor'da bazen uygun ürünler olabiliyor. Bakmakta fayda var.

Bekir T. bunu beğendi.
  3. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Ben decathlon mağazalarını öneririm .

4. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Cube marka ürünleri tercih ederseniz eğer yasminsports ile görüşün derim. Ellerinde Cube marka ürünler mevcut ve cidden kaliteli ürünler satıyorlar.
    www.yasminsports.com/iletisim.asp

Bunun haricinde beden ölçülerinize hakimseniz yurt dışı alış verişi tavsiye edebilirim.
    www.merlincycles.com/clothing-mens-44271/

İstanbul ve civarından alış veriş yapmak istiyorum diyorsanız da.
    atlaskamp, decathlon ve moroutlet'i tavsiye edebilirim.

Bir formaya bir bisiklet parası isteyen yerleri yazmadım. :)

5. Laçin Aslan

Laçin Aslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bende cube kullanıyorum fakat bağdat caddesi ileri bisiklette, cube için sadece mont var.. Onun dışında ghost vs satıyorlar ve ellerinde hiç pedli taytta yok.. Cube giyim ürünleri dolu dolu siz nerede buldunuz?

6. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Ben yeni sezon formaları için bahsettiğiniz yere sık sık gidip geliyorum, ancak mart sonu yada nisan gibi gelecek dediler. Ben de yasminsports'un merkezini arayıp yetkili birisi ile formalar hakkında görüştüm.

Firma yetkilisi 2013 yılına ait mağazalarda satılmadığı için geri toplanan ürünlerin ellerinde mevcut olduğunu, istersem bulundukları yere gidip deneyerek satın alabileceğimi, askıda yada koliler de duracaklarına benim üzerimde durmasını tercih edeceğini, etiket fiyatının yarısına verebileceğini belirtti. Ancak ben fırsat bulup bulundukları yere bir türlü gidemedim.

İleribisiklet mağazasında uzun kollu bir cube forma var ve fiyatı 250tl'sı. Forma gerçekten ben buradayım, kalite kokuyorum diyor ama "bence" pahalı. Fazla da seçenek yok zaten ellerinde siz de görmüşsünüzdür.

Fırsatınız varsa yasminsports ile görüşün derim. 2013 sezonuna ait bile olsa yarı fiyatına o ürünleri almak çok daha mantıklı diye düşünüyorum.

7. DevriM Cemil

DevriM Cemil Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Selamlar
    Yukarıda arkadaşların belirttiği yerlere de bakmıştım. Kullanımı nasıldır kişisel olarak bilemiyorum. Arkadaşlar tavsiye ettiğine göre fena değildir, iyidir heralde.
    Kişisel olarak önerebileceğim, motosiklet mağazalarında satılan ürünlerden termal giyim malzemesi var. Soğuk, yağışlı veya rüzgarlı havalarda rahatlıkla giyilebilecek türden (Ağır yağış olunca etkili değil, belirteyim). Motosiklet sürerken kullanıyorum, bisiklet için hayli hayli iş görür ;) Bu ürün, dalgıç elbiselerinin kumaşından yapılıyor. Bu sebepten, özellikle rüzgarlı veya soğuk havalarda, vücut sıcaklığını stabilize etmeye yarar sağlıyor.
    Yaz vakti kullanımı için ise pek önermem.
    Umarım faydası olur
    BAKINIZ

8. Laçin Aslan

Laçin Aslan Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bugün görüştüm arayıp yasmin sports ile.. Çoğu ürün satılmış geçen gün bir arkadaş gelip 4 adet ürün almış, yağmurluk ve 2 tane forma kalmış ellerinde L beden.. Decathlondan alacağım sanırım yine :(

9. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Decathlon'dan alacaksanız eğer internet siteleri ile hiç uğraşmayıp direk mağazaya gidin. Site de olmayan bir çok farklı model ve yine sitelerinde stokta yok görünen ürünleri mağazadan bulup alma imkanınız mevcut. Geçen hafta oradaydım. 129 TL'sına hem kısa hem de uzun kollu olarak kullanılabilen, arkasında 3 adet ön tarafında ise 1 adet cebi olan "bunlardan 1 tanesi su geçirmez" forma aldım.

10. ümit KOCABAŞ

ümit KOCABAŞ Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye: