Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Giyimi Forumu

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Firochromis tarafından paylaşıldı.

1. Firochromis

Firochromis Kıdemli Üye

Adı:
    Fırat Çıngı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhabalar,

Forum yönetimine bir önerim olacak ama bu güzel ortamdan faydalanan biri olarak öncelikle gani gani teşekkürlerimi, sağollarımı ve Allah sizi başımızdan eksik etmesinlerimi belirtmek istiyorum.

Gerçekten kendi sektöründeki hobicileri biraraya getirip bilgi seviyesini arttırmakta son derece etkili bir site. Lakin, Bisiklet Giyimi ile ilgili bir forum göremedim ve olsa fena olmaz diye düşündüm. Moderatörlerimiz ve forum önde gelenlerimiz sık sık K.E.G. (kask-eldiven-gözlük) kulanımını vurguluyor, önem veriyor ama kask ile ilgili bir konuyu adı "Diğer" ile başlayan bir forumda konuşmak durumunda kalıyoruz.

Sayın Yöneticilerimiz bu konuyu değerlendirirse çok sevinirim.

Saygılar

Baphomet ve specialagent bunu beğendi.
  2. Baphomet

Baphomet Yeni Üye

Katılıyorum. Bisiklet Giyimi forumu gerekli.

3. austa1959

austa1959 Üye

Seviye:
    Bencede Öyle Zİra Bİsİklet Trİkosu Bİsİkletlerden Pahali Yanİ. BÖyle Bİr Topİc De Sanirim Neyİ Nerede Daha Ekonomİk Elde Edebİlİrİz Bu Topİc Den Takİp Edebİlİrİz Sanirim.

4. dawson_46

dawson_46 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Güzel bir öneri olmakla birlikte böyle bir topic bence gereksiz zaten Bisikletforumda firmaların isimleri ve reklamları var bunun haricinde bisikletforum'un kendisi X firmasında kask 50 YTL XX firmasında kask 100 YTL derse bence pekte doğru olmaz diye düşünüyorum.Bunun yerine bizler basit araştırmalarla zaten neyin nerede uygun fiyatta olduğunu bulabiliyoruz.

5. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:

öneriniz değerlendirilecektir..ilginize teşekkürler.

6. Baphomet

Baphomet Yeni Üye

sadece fiyat olarak degil, ornegin fren, teker ve suspansiyon icin ayri ayri forumlar acilmis. bunun gibi giyimle ilgili konulari, ne zaman ne tur giysiler giyilebilecegini tartisabilecegimiz bir bolumun olmasi iyi olurdu.