Bisiklet Giyim Mağazası

Scudo
Tepki
19
Bisiklet
Cannondale
Merhabalar, konuda adı geçen mor outlet ve kanyon denilen yerlerde sadece internet sitelerinde yer alan bisiklet formaları mı mevcut,yoksa çeşit var mı?Gitmeden önce ,gidip görenlerden öğrenmek istedim.(internet sitelerinde, Mor Outlet için bir forma tipi,Kanyon için ise yine az olmakla birlikte renk ve desen konusunda kısıtlı ürünler mevcut)

Alp Kuterdem

Forum Demirbaşı
Tepki
84
ben aldım 2 kolsuz termal tişört 2 tanede kısa kollu tişört+thermal boxer+pedli tayt hepsine 75 TL verdim Çokta memnunum

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
@ALP KUTERDEM

İyi yapmışsın, bisikletçiden alsaydın bir jersey'e 120 lira verirdin, bir tayta da 150 lira. İki parça eşyaya 270 lira bayılır çıkardın dükkandan. İçimden bir ses birilerinin fena halde kandırıldığını söylüyor. %500 kar etmiyorlarsa bana da görkem demesinler.

Alp Kuterdem

Forum Demirbaşı
Tepki
84
@G. Akpınar

aynı fikirdeyim üstelik ucuz dediğimiz malzemenin hiçbir farkı yok yakından inceledeim pumanın taytlarını gereksiz derecede pahalı :D Üstelik aynı kumaş (tabi uzman değilim sadece el ve göz ile kontrol) Üstelik bu ucuz malzemelerin kumaşıda ithal .Bu fiyata mükemmel bence

Tepki
22
Bisiklet
Sedona
Ankara'da böyle ürünler satan bildiğiniz bir yer var mı? Özellikle tayt almak istiyorum ama pek bu tarz yere rastlamadım. Bilen yardımcı olursa sevinirim.

Nuran Atakan

Aktif Üye
Tepki
153
@Ahmet Kapusuz
ben 2 ay once sorulan Ankarayla ilgili bu soruyu tekrarlamak istiyorum. Ankara bisikletcileri biraz sessiz sanirim:)
ben batikentteki delta bisiklete gittim ama pek bir sey goremedim. internetten almak yerine gorerek almak istiyorum ama ankarada nereye gidilir ben de bilmiyorum. ykm ve boynere baktim ama cok sahane fiyatlar var. ulkualani bir gun deneyecegim ama orasinin da pek ucuz olacagini sanmiyorum. baska spor urunleri icin daha once yaptigim ziyaretlerimle sabittir, cok da ucuz degil. mor outlet lezzetinde bir yer olsa guzel olurdu. mor outlet demisken fiyatlardan memnun olanlar kullanimdan da memnun kaldilar mi acaba? fikri verirseniz sevinirim. tesekkurler.

sebiarus

Üye
Tepki
42
@G. Akpınar

iletişim çağının nimetlerinden böylelikle faydalanabiliyoruz.. paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler..

Sedat YUKARIÇUKUR

Daimi Üye
Tepki
330
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar mor outlet ve kanyon pazar günleri de açık oluyormu bilginiz varmı?

Gökhan Ö.

Forum Demirbaşı
Tepki
266
Bisiklet
Focus
@ALP KUTERDEM

mor outlet pazar günleri açık DEĞİL-miş...

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
mor outlettenten internetten daha once alan varmı

can ayan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.791
mor outlet in web sitesinde padli tayt fotoğrafı var ama pad in nasıl bir pad olduğu belli değil.
pazar günü de açık değiller yukarı da söylendiği gibi. mail atıp sormuştum.
fırsat bulup gidemedim işte güçten. pad li tayt alan bir arkadaş bir fotoğrafını eklerse çok memnun olacağım.

herkese kolay gele

Murat.Bagci

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Scott
@Erman Güraman

hangi üründen almıstınız resimli olarak gorebilirimyiz acaba

Gökhan Ö.

Forum Demirbaşı
Tepki