Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet giyim için önerileriniz

Konu, 'Giyim' kısmında no haşhaş no vitamin tarafından paylaşıldı.

1. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    aslında kısa uzun tayt aldım baktım olucak gibi değil bedeni falan tarzı dar kesim olduğundan hiç giyemedim.

gittim pantolon aldım hem yağmurda da giyiliyormuş

yalnız üste kısa kol forma termal içlik ve rüzgarlık termal mont mu gider yoksa sadece bisiklet forma üstüne yağmurlukmu

şu pantolonlardan aldım. çok soğuk ve yağmurlu havalarda giyime uygunmuş. üstüne ne gider. sadece rüzgarlık ve termal mont var. bunların üstüne sadece yağmurluk mu gider yada önereceğiniz kullandığınız bir ürün varmı

deltabisiklet.com CANNONDALE METRO PANTS BİSİKLET PANTOLONU

deltabisiklet.com CANNONDALE RAINPANT MORPHIS BİSİKLET PANTOLONU 2M251

üste rüzgarlık ve mont varda fazla yağmurdan korumuyor, takım olsun istiyorum bu bisiklet giyimi de hep ayrı ayrı satılıyor takım satmıyorlar sanırım. bu arada bir kaç mağazada ne beden nede şu pantolonlardan bulamadım delta bisiklette buldum. bana en yakın mağaza delta bisiklet.

2. MertAG

MertAG TamBirTroll

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    400 tl ye pantolonmu öhö öhö...

Kürşatt bunu beğendi.
  3. Recep Yüce

Recep Yüce Yeni Üye

Seviye:
    karaköy Atlas Outdoor'da yağmur rüzgar geçirmez goretex pantolon 150 tl idi. Aklınızda bulunsun

4. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    bu ay 1000 lirayı geçti giyime harcadığım halen eksiklerim var. geçen sene aldıklarım da halen yeni gibi duruyor. 4 sene önce aldığım motosiklet giyimi de çok daha pahalıya gelmişti. halen ilk günkü gibi sapasağlam duruyor. daha ucuzları da var evet ama 1 - 2 defa kullanıp yenisini almak istemiyorum.

specialized termal içliği 170 liraya aldım 2 sene olucak halen kullanıyorum ilk günkü performansında alırken 25 lirayada başka markaların emutasyon termalleri vardı.