Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Fuarı Hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında İ.Deniz tarafından paylaşıldı.

1. İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaslar GoPro Hero4 veya sony action cam alacagim. Bu tur fuarlarda bu tur teknolojim urunlerde indirim oluyor mu acaba ? Ayriyetten Hero4 kullanan var ise biraz yorum yapabilir mi urun hakkinda ? Tesekkur ederim. Kolay gelsin herkese.

2. aeneskral

aeneskral Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!

Adı:
    Abdulkadir Enes KIRAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @İ.Deniz bey yetkili bir ağızdan açıklama yapılmadığı sürece fuar anında satış yapılacağını zannetmiyorum. ancak yeni ürünler, ekipmanlar, aksesuarlar vs. tanıtılır. onun haricinde satış gerçekleşmez diye düşünüyorum. gopro distribütör avcılarda bir firma. kendileri direk iştirak edeceklerse belki de satış olabilir. gopro4 gereksiz pahalı şuanda. silver ve white versiyonları da çok işe yaramaz. aralarında çok fazla kalite, çekim farkı var. yani ucuz diye insan white alıyor ama bence yetersiz özellikleri. şuanda bence en mantıklı seçenek gopro3 black+ versiyonu olacaktır. 900 tl lere sıfır bulabilirsiniz. hatta bir ara ben daha uygun bir fiyatta görmüştüm. hem kesenize yarar hemde tam kapasite performans alırsınız. naçizane tavsiyem bu yöndedir.

Sifir kutusunda silver GoPro HERO 3+ hero 3 plus - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 195553410

yukarıdaki linkteki ürünü incelemenizi tavsiye ederim. pazarlık imkanınız da var.

3. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    satılan ürünlerde indirim olmayacakmış(öle duydum ) :/

4. İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Peki tesekkur ederim yorumlar icin :)

5. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    orada indirim olsa iyi olurdu ama ne açıklama var ne birşey... Bari yıldan yıla yapıyolar azıcık bi indirim yapsalar bari :D

6. GökhanRR

GökhanRR Kıdemli Üye

Seviye:
    Benimde perşembe ve cuma günü fuara gidecek olanlardan bir ricam var benim gibi fuara hafta sonu gidecek olanlar için fiyatı uygun olan ve beğendikleri ürünlerin bilgi veya fotolarını paylaşa bilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

7. İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bende öyle düşündüm ama değilmiş. Hatta satış bile çok az yapılıyormuş. Ben kitap fuarı gibi düşünmüştüm :)

mehmet ulaş bunu beğendi.